loader

Fotoğraflarda mükemmel çıkmak için bilmen gereken tek makyaj sırrı

Favoriye Ekle

Instagram'ın hayatımızda kapladığı büyük alanı inkar etmemiz imkansız. Güzel bir selfie'ye eklenen iyi bir filtre ile hangimiz kendimizi prenses gibi hissetmiyoruz ki! Peki, o filtrelere ihtiyaç duymadan, fotoğraflarda mükemmel çıkmayı istemez miydin? Bir sonraki fotoğrafının altına #NoFilter yazmaya hazırlan! 

NYX Professional Makeup #Nofilter Finishing Powder fotoğraf filtrelerine duyulan ihtiyacı ortadan kaldırmak üzere tasarlandı. Cildinin kusursuz görünmesini sağlamak için sahip olduğu kusursuz ve yumuşak bitiş de bağımlılık yaratacak cinsten! Bu ürünle tanıştıktan sonra, cilt tonuna uygun rengi makyaj çantandan çıkarmayacağını tahmin ediyorum. En azından ben çıkaramıyorum! 

NYX Professional Makeup Turkey (@nyxcosmetics_turkiye) tarafından paylaşılan bir fotoğraf (5 Şub 2017, 10:08 PST)

Selfie bağımlısı biri olarak, hiçbir filtreye ihtiyaç duymayacağım fikri kulağıma harika geldi ve NYX Professional MakeupBağdat Caddesi mağazasından

NYX

Professional Makeup #Nofilter Finishing Powder'ı böylece satın aldım. 

Pudranın yumuşak dokunuşu, cildimde son derece nazik bir bitiş sağladı. Uygulandığı anda o kadar kolay dağılıyor ki! Benim kullandığım ton Ivory oldu ve bu ton cilt rengime birebir uyum sağladı. Bu ürünü çok sevdim çünkü mat bitişli pudra, ince dokusu ile makyajı kusursuz bir biçimde sabitliyor. Bu kadar hafif bir pudranın yarattığı photoshop etkisi ise inanılmaz! Dahası, pudrayı denediğim günün akşamında, makyajım hala kalıcıydı

İpucu: NYX Professional Makeup #Nofilter Finishing Powder'ı fondöteninin üzerine makyajını sabitlemek için ya da eğer sorunsuz bir cildin varsa tek başına kullanabilirsin. Yapman gereken tek şey; ürünü alnına, burnuna ve ihtiyaç duyduğun diğer noktalara makyaj fırçan yardımıyla uygulamak!

Benim filtresiz selfie'lerimin sırrı bu, ya seninkilerin? 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler