loader

Fransa'nın adayı Salima The Brush Contest'in kazananı oldu!

Favoriye Ekle
Fransa'nın adayı Salima The Brush Contest'in kazananı oldu!

10 haftalık sürecin, binlerce başvurunun ve 11 ulusal seçimin sonucunda, L'Oréal Paris The Brush Contest 'in büyük finali düzenlendi. Diğer tüm adayları geride bırakan 3 finalist, Cannes'da jürinin karşısında, mücadelede bulundular.

Son iki kişi kaldığında, Kanadalı yarışmacı Caitlyn, tam her şey yolunda giderken, baskı altında bile kusursuz bir iş çıkaran Fransız yarışmacı Salima'ya yenik düştü. Tebrikler Salima!
Biz de Makyaj.com olarak, Eva Longoria'nın kazananı açıklamasından sonra, Salima'nın ilk tepkilerini almak için oradaydık ve bu inanılmaz mutluluğunu onunla paylaştık!

Hayallerim gerçek oldu!

Merhaba Salima ve tebrikler! Uluslararası finali kazandıktan sonra neler hissettiğini bizimle paylaşır mısın?

Çok mutluyum, dürüst olmak gerekirse sonuçlara inanamıyorum! Hala o heyecanın etkisi altındayım kendimi telkin etsem de duygularımı kontrol edemiyorum!

L'Oréal Paris'in elçisi Eva Longoria kazandığını direkt olarak sana duyurdu. Bu sana neler hissettirdi?

Eva ismimi söylediğinde, kelimenin tam anlamıyla ağladım. Bu maceranın sonunda duygularımı saklamak benim için çok zor oldu. Hayatımın en önemli anlarında biri olduğu için Eva Longoria'nın söylediklerini hayatım boyunca hatırlayacağım. Henüz bu zaferin tadına varamadım ama hayatımın değişeceğinin farkındayım.

Cannes esnasında fanların seni desteklediler mi?

Açıkçası fanlarım The Brush Contest finali boyunca son derece aktiftiler. Beni takip edenlerin desteğini hep hissettim ve bu süreci sosyal medya üzerinden de devam ettireceğim. Sadece tek birşey için sabırsızlanıyorum: haberleri ailem ve arkadaşlarımla paylaşmak! Böylece onlarda rüyalarının peşinden gitmek için yüreklenecekler!

Tebrikler Salima!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön