Fransız kadınlarından 5 güzellik sırrı

Fransız kadınlarından 5 güzellik sırrı

İçinde "Fransız" adı geçen her şeyin daha iyi olduğunu bilmeyen yok! Fransız manikürü, Fransız tostu, Fransız öpücüğü... Parfümün mucidinin de Fransız olduğunu biliyorsunuzdur. Fransızların "je ne sais quoi"* adıyla literatüre geçirdiği, kendilerine özgü şeytan tüyünün sırlarını öğrenmek ister miydin? İpuçlarını kaçırma!

Sır #1

Yüz maskeleri kullanmaya bayılıyorlar! Yıpratıcı ve ağır metotlardansa, anneleri ve anneannelerinden öğrendikleri gibi yumuşatıcı ve onarıcı yüz maskelerinden yararlanıyorlar. Bu maskeleri uygulamak için zaman yaratmakta da sorun yaşamıyorlar. Sen de onlar gibi nemli ve sağlıklı ciltler için, haftada iki üç kez maske uygulayabilir ya da uygulamayı sabah rutinlerine dahil edebilirsin.

Sır #2

Ciltlerini 7/24 nemli tutuyorlar. Böylece sağlıkla ışıldayan tenleri göz kamaştırıyor. Bu Avrupalı güzel kadınlar; yüz maskelerinin, kaliteli kremlerin ve nemlendiricilerin önemini bilerek hareket ediyorlar.

Sır #3

Fondötenlere bağımlı değiller. Sadelikten yana olan zarif Fransız kadınları, ciltlerini kapatmaktan çok sağlıklı tutmaya özen gösteriyorlar. Ama bu elbette, makyaj yapmadıkları anlamına gelmiyor. Yalnızca, kapatmak yerine pembe yanaklar, uzun kirpikler ve rengi dengelenmiş sağlıklı görünen bir ten gibi cildin sağlığını öne çıkaran uygulamaları tercih ediyorlar.

Olmazsa olmazları: Pembe allık, kırmızı ruj, kirpik uzatan maskaralar

Sır #4

İki kelime: Yüz Spreyi. Fransız kadınları ciltlerini yumuşak ve tazelenmiş tutmak için Termal sular içeren nemlendirici yüz spreyleri kullanmaya bayılıyorlar. Hatta yüzlerini bunlarla yıkıyorlar. İçeriğindeki kalsiyum ve mineral desteğinin bunda etkisi büyük.

Sır #5

Saçlarını doğal kullanıyorlar. Güçlü Fransız kadınları, "yataktan çıkmış gibi" modelini elit tarzlarıyla birleştirerek sıradışı bir tarz yaratıyorlar. O kadar ki, gerçekten de sabah o şekilde kalktıklarını düşündürüyorlar! Sen de onlar gibi dağınık ama sofistike bir tarz yaratmak için, kuru şampuanlardan yararlanabilirsin. Hem parlak hem de doğal saçlar için, saçlarını kurutma makinesiyle kurutmak yerine doğal haline bırak ve iki yıkama arası kuru şampuan kullan.

Sırlar paylaştıkça güzel! Senin güzellik sırların neler?

*Tanımlanamayan hava, karizma


BU GÖRÜNÜM İÇİN
Maybelline Affinitone Allık 77 Rose

Maybelline Affinitone Allık 77 Rose

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN
Maybelline Affinitone Allık 77 Rose

Maybelline Affinitone Allık 77 Rose