loader

Fransız Makyaj Trendleri Merceğimiz Altında

Favoriye Ekle

Fransız kadınlarının güzellikleri dillere destan! Doğal, çekici ve feminen makyaj stillerinin kaynağı olan Fransız makyaj trendleri merceğimiz altında!

Fransız kadınlarının duru güzellikleri her zaman bizi kendine hayran bırakır. Eforsuz, doğal ama bir o kadar da çekici görünen Fransız kadınlarının makyaj sırlarını eminiz ki sen de bizim kadar merak ediyorsundur. Bu yüzden gözlerimizi Fransız makyaj trendlerine çevirdik ve her birini tek tek masaya yatırdık. Bakalım Fransız makyaj stilleri, bu sene bize neler gösterecek?

Doğal, kusursuz, kendin gibi bir ten makyajı

l'oreal paris true match fondöten

Fransız kadınlarının ciltleri her zaman doğal ve pürüzsüz görünüyor. Genelde ten makyajı yapmamış gibi görünseler de, doğal bitişli bir fondötenle kusurlarını gizliyorlar. Bunun için bizim önerimiz, L’Oréal Paris True Match fondöten. Doğal bitişi ile ciltle birebir uyum sağlayan bu fondöten, kusurları gizlerken aynı zamanda kendi cildin gibi bir sonuç veriyor. Doğal ten makyajı için bu fondöteni denemeni öneriyoruz!

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Belirgin ve doğal kaşlar

L'oréal Paris Unbelieva brow kalıcı kaş jeli

Belirgin kaş modası, bir süredir gündemimizde. Fransız makyaj trendleri arasında son derece popüler olan doğal ve belirgin kaşlar için harika bir ürün önerimiz var: L’Oréal Paris Unbelieva Brow kaş jeli, kalıcı kaş makyajı için kullanabileceğin en pratik ürünlerden biri. Kendi fırçası ile kaşlarına uygulayıp 3 dakika beklettiğinde, 3 güne kadar kalıcı bir kaş makyajı elde edebilirsin. Pigmentli formülü sayesinde çok kolay uygulanan bu kaş jeli, aynı zamanda suya ve tere de dayanıklı. Yani bir kere uyguladıktan sonra 3 gün rahatsın! (Unbelieva Brow kaş jelini Rossmann mağazalarında bulabilirsin.)

Kuyruklu eyeliner makyajı

L'Oréal Paris Matte Signature Likit Eyeliner

Eyeliner makyajları her zaman çekici bir görünüm için tercihimiz. Fransız makyaj stillerinin de vazgeçilmezi olan kuyruklu ve ince bir eyeliner çekmek aslında hiç de zor değil. Yoğun pigmentli, mat bitişli, kalıcı, aynı zamanda da kısa ucu ve uzun gövdesi ile eyeliner çekme işini inanılmaz kolaylaştıran L’Oréal Paris Matte Signature likit eyelinerları mutlaka denemelisin. Klasik siyah rengi dışında, eğer makyajında biraz renk katmak istersen, mavi, pembe, yeşil, bordo, bakır ve gri gibi değişik eyeliner renklerini de tercih edebilirsin.

Ceylan göz etkisi

L'Oréal Paris Bambi Maskara

Kocaman, daha büyük görünen gözler, çekici Fransız kadınlarının imza makyajlarından biri. Bunun için son keşfimiz L’Oréal Paris’in Bambi Eye maskarası. Özel fırçası ile kirpiklere içten dışa doğru hacim veren ve kıvıran bu maskara, gözlerin daha büyük görünmesini sağlıyor. Küçükken çok sevdiğimiz Bambi çizgi filminden ilham alan ceylan göz etkili bu maskara, Fransız makyaj trendlerinin en popüleri!

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

 Nude mat dudaklar

Loreal Paris Free The Nudes rujlar

Mat rujlar değişmez bir trend, aynı şekilde nude rujlar da öyle. Fransız kadınlarının çabasız çekiciliği de bu nude mat rujlardan geliyor. Fransız makyaj trendleri arasında yerini alan nude mat dudaklar için L’Oréal Paris Free The Nudes rujları kullanabilirsin. 12 farklı nude tona sahip bu ruj serisi, hem ultra mat bitişli hem de özel formülü sayesinde dudakları asla kurutmuyorlar. Eğer kendi dudağım gibi ama daha iyisi olsun diyorsan, Free The Nudes rujları mutlaka denemelisin. (Bu rujları sadece Rossmann mağazalarında bulabileceğini hatırlatalım.)

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler