loader

Fuşya turuncuya karşı: Yaz renklerinin tatlı kapışması

Favoriye Ekle

Yaz mevsimi renk mevsimi! Sence de bordo dudakların kasvetinden kurtulmanın vakti gelmedi mi? Bizimle aynı fikirdeysen, seni fuşya ve turuncunun savaşını izlemeye davet ediyoruz!

Sence savaşı kim kazanacak?

Hayatı pembe gözlüklerle görenler

2014'ün en sevdiğimiz akımlarından biri pembe dudaklar. Podyumlardan starlara, pekçok yerde karşımıza çıkan fuşya ruj, her daim hayatımızda kalmasını isteyeceğimiz kadar güzel!

Fuşya ruju, hem mat hem parlak olmak üzere farklı şekillerde uygulayabilirsin. İki türlü de şeker gibi dudakların olacak!

Editörün önerisi:

Alımlı, kadınsı ve çekici bir görünüm için beyaz renkte bir kombinasyonla, lolipop dudaklarını öne çıkarabilirsin.

Gece stilini tamamlamak için, fuşya rujunu cat-eye tarzında eyelinerla bütünleyerek retro bir görünüm elde edebilirsin. Yaşasın '50ler!

Turuncunun orijinalliğine kapılanlar

Turuncunun fuşya kadar uygulanabilir olmadığını mı düşünüyorsun? Yanılıyorsun! Bu sezonun trendi olan pop dudakları, günlük hayata adapte etmek çok kolay! Bu cesur rengi mat olarak uygulamaya özen göstermen ve göz makyajını yok denecek kadar sade tutman yeterli.

Parlaklığın ve cesaretin rengi turuncu, alışılmadık havasıyla orijinalliği garantiliyor.

Özellikle sarışınlarda çok hoş duran turuncuyu, kumrallar da rahatlıkla kullanabilir. Siyah saçlarla da dikkat çekici bir kontrast yaratan turuncuyu, biz kullanmak için can atıyoruz!

Bu yaz sen hangi takımdasın? Kararını açıklamak için oyunu kullan!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön