loader

Garnier Botanik Serisi ile Kusursuz Cilt Görünümü

Favoriye Ekle

Garnier’nin bizi çok heyecanlandıran botanik serisini keşfe çıktığımız inceleme yazımız ile karşındayız!

%96 doğal kaynaklı içeriğiyle bizi kalbimizin tam ortasından vuran Garnier botanik serisini ne zamandır merak ediyorduk. İlk olarak içerik kısmının ürünlerin arka tarafında gayet açık ve net bir şekilde kullanıcıya aktarılmasına bayıldık. Sonrasında ise birbirinden güzel esaslarının büyüsüne kapıldık. Hepimizin temizleme ürünlerinin içerisinde görünce sevindiği cildi arındıran ve aynı zamanda besleyici bal, rahatlatıcı gül suyu ve ferahlatıcı üzüm suyu aroması ile zenginleştirilmesine ayrıca bayıldık! Şimdi 3 farklı içerikle zenginleştirilmiş botanik serisine birlikte göz atalım!

Rahatlatıcı Gül Suyu

Garnier Botanik Serisi ile Kusursuz Cilt Görünümü_1

Bazılarımızın

cilt temizleme

rutininin vazgeçilmezi olan gül suyunu bu serinin içerisinde bulmak ayrı bir mutluluk. Dedik ya seri %96 doğal kaynaklı ve bizlerde gül suyunu en çok doğal olduğu için kullanıyoruz. Rahatlatıcı gül suyu etkisini makyaj temizleme sütümüzün içerisinde de en doğal haliyle bulmuşuz daha ne isteriz? Kullandıktan sonra cildimizdeki gerginlik hissini azaltıp rahatlatmasının yanı sıra yumuşaklık kazandırması da bizlerden ekstra puan aldı.

Besleyici Çiçek Balı 

Garnier Botanik Serisi ile Kusursuz Cilt Görünümü_2

Balın ne kadar besleyici bir şey olduğuna dair sayfalarca kitap yazılmıştır. Hatta “Bal arıları ölürse insanlar da ölür!” diyen Einstein’a göre bal olmadan bizler bir hiçiz. Besleyici özelliğiyle sadece besin olarak kalmayıp cilt bakım rutinlerine de giren bal Garnier botanik serisine de imzasını atmış. Serinin bal özlü olan ürünleri cildimizi inanılmaz güzel bir şekilde besleyerek sağlıkla ışıldamasını sağlayan ürünler oldu.

Ferahlatıcı Üzüm 

Garnier Botanik Serisi ile Kusursuz Cilt Görünümü_3

Botanik serisinde yaz havası estiren kullandığımızda cildimizde ferahlama hissiyatı uyandıran üzüm suyu içeren ürünleri çok ayrı bir yere koyuyoruz çünkü cildimize ekstra canlılık kazandırarak ışıldayan bir cilde kavuşmamızda ekstra rol oynadılar. 

Garnier Botanik Serisi ile Kusursuz Cilt Görünümü_4

Hepimiz cilt bakımı yaparken cildimizin neye ihtiyacı varsa onu karşılayacak ürünler kullanmaya dikkat ediyoruz. Garnier botanik serisi her türlü cilt bakımı ihtiyacını karşılayacak %96 doğal kaynaklı içerikleriyle bizim kalbimizi fethetmeyi ustalıkla başardı. Bu arada söylemeden geçmeyelim. Geriye kalan %4 ise hoş koku içeriği yani parfüm gibi düşünülebilir ve ürünlerin içerisinde Silikon, paraben ve sentetik renklendirici yok! Ayrıca tüm ürünlerin ambalajları da %100 geri dönüştürülebilir maddelerden yapılmış yani %100 doğa dostu!  Doğal & Şeffaf, anlaşılabilir formülüyle Garnier botanik serisini sen de en kısa zamanda keşfedip cilt bakımı rutinine dâhil etmelisin! 

Garnier Botanik Serisi ile Kusursuz Cilt Görünümü_5

Ek olarak seri de bulunan matlaştırıcı kremden de bahsetmesek olmaz.Garnier yeşil çay aromalı botanik krem formülünde bulunan doğal kaynaklı antioksidanlar ile gün boyu cildimizin maruz kaldığı zararlı dış etkenleri etkisiz hale getirerek cildi korumaya yardımcı oluyormuş. Biz kullandık ve cilt dengeleme konusunda oldukça başarılı olduğunu gördük. Önümüzdeki aylarda aramıza katılacak yeşil çay ailesinin geri kalan üyelerini keşfetmeyi de sabırsızlıkla bekliyoruz! 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler