loader

Garnier Göz Maskeleri: Nem Bombası Kağıt Göz Maskelerini Deniyoruz!

Favoriye Ekle

Göz çevren için şöyle hızlı ve anında etkili bir kağıt maskeye ne dersin? Garnier’in Nem Bombası Kağıt Göz Maskeleri, göz altı torbalarına, şişkinliğe ve koyu halkalara açtığımız savaşta en büyük destekçilerimiz!

Cilt bakımı rutinimizde göz çevresi en önem verdiğimiz adımlardan. Hem koyu göz altı halkaları, hem de şişkinlik ve göz altı torbalarını gizlemek için birden fazla makyaj malzemesi kullanmaktansa, sadece 15 dakikalık bir maske uygulaması ile çok daha canlı ve enerjik görünebilirsin. Nasıl mı? Garnier’in Nem Bombası Kağıt Göz Maskeleriyle! Bu kağıt maskeleri daha önce hiç denemediysen, çok şey kaçırıyorsun demektir!

Garnier Nem Bombası Kağıt Göz Maskeleri

Garnier Nem Bombası Kağıt Göz Maskeleri

Kağıt maskeler, bakım rutinlerimizin en vazgeçemediğimiz üyelerinden biri. Cilde uyguladıktan hemen sonra etkisini hissettiren, çok pratik bir şekilde uygulanan ve düzenli kullanıldığında da göz çevresinin çok daha aydınlık, canlı ve dinlenmiş görünmesini sağlayan Garnier Nem Bombası Kağıt Göz Maskeleri, göz çevren için uygulayabileceğin en iyi bakımlardan biri.

Portakal suyu, Hindistan cevizi suyu ile birlikte hyaluronik asit içeren bu kağıt maskeler, göz çevresindeki nemsizlik, göz altı morlukları, şişkinlik ve göz altı torbalarını hızlı bir şekilde azaltmanın en zevkli yolu.

Garnier Nem Bombası Kağıt Göz Maskesi Portakal Suyu ve Hyaluronik Asit

Garnier Nem Bombası Kağıt Göz Maskesi Portakal Suyu ve Hyaluronik Asit

"Hyaluronik asit ne işe yarar?" sorusu en sık karşılaştığımız sorulardan. Cildin nemi daha uzun süre tutmasını sağlayan, aynı zamanda da düzenli kullanımda ince çizgi görünümünü azaltan, cildin daha sağlıklı ve canlı görünmesini sağlayan bu içerik, Garnier Nem Bombası Kağıt maskelerinin hepsinde bulunuyor.

Turuncu paketli Portakal suyu ve hyaluronik asit içeren kağıt göz maskesi, göz altı torbalarını hedefleyen bir maske. Daha ilk kullanımda, uygulama sonrası göz çevresini çok iyi bir şekilde nemlendiriyor, göz altı şişkinliğini ve torba görünümünü azaltıyor. Düzenli kullanıldığında da koyu halkalarını azaltarak göz çevresi daha aydınlık, canlı bir görünüm kazanıyor, daha dinlenmiş bir etki bırakıyor. -4 derece ile anında göz çevresini serinletiyor, aydınlatıyor ve şişkinliklere çok iyi geliyor. Bu serinletici etkiyi artırmak için maskeni buzdolabında saklayabilirsin!

Garnier Nem Bombası Kağıt Göz Maskesi Hindistan Cevizi Suyu ve Hyaluronik Asit

Garnier Nem Bombası Kağıt Göz Maskesi Hindistan Cevizi Suyu ve Hyaluronik Asit

Yeşil paketli ve içerisinde Hindistan cevizi suyu ile hyaluronik asit içeren Garnier Nem Bombası Kağıt göz maskesi ise göz çevresindeki şişkinliği hedefliyor. -4 derece serinletici etkisiyle göz çevresindeki şişkinliğe anında iyi geliyor ve ferahlatıyor.

İçerisindeki Hindistan cevizi suyu ve hyalüronik asit sayesinde daha uygular uygulamaz etkisini gösteren bu kağıt maske, düzenli kullanıldığında daha canlı ve sağlıklı bir göz çevresine sahip olmanı sağlıyor. Şişkinliği azalttığı gibi göz çevresindeki ince çizgi görünümünü ve koyu göz altı halkalarını azaltıyor.

Garnier Nem Bombası Kağıt Göz Maskeleri Nasıl Uygulanır?

Garnier Nem Bombası Kağıt Göz Maskeleri Nasıl Uygulanır?

Haftada iki kere, temiz cildine Garnier Nem Bombası Kağıt Göz maskelerini uygulayabilirsin. Emici yapılarıyla bakım losyonunu emen ve ciltte tutunan bu kağıt maskeleri uygularken, diğer işlerine kolayca devam edebilirsin. Herhangi bir şekilde kaymadığı ve yerinden oynamadığı için, ister uzanıp kitap oku, istersen de en sevdiğin şarkıyı açıp dans et, tamamen özgürsün!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler