loader

Geç kalmaya son! Hızlı makyaj taktikleri!

Favoriye Ekle

Sabahları uyanmak o kadar zor geliyor ki! Özellikle bir önceki gece sosyal medyaya biraz fazla takıldıysam... Bak ne diyeceğim, geç kalma korkusu, bakımsız olmamıza bahane değil. Hızlı makyaj ipuçlarını keşfetmeye var mısın?

Erişilebilirlik

Geç kalmaya son! Hızlı makyaj taktikleri! _1

Hepimizin, hatta en güzellik ve kozmetik takıntılılarımızın bile her gün düzenli olarak kullandığı ve yanından ayırmadığı ürünler belli. Makyaj aynamızın önünde küçük birer makyaj imparatorluğu olsa da; favori ürünlerimiz genellikle kapatıcı, kaş kalemi, aydınlatıcı, maskara ve şekillendirici sprey. Evet, gerçekten bunlar yeterli...

Çoklu Kullanım

Geç kalmaya son! Hızlı makyaj taktikleri! _2

Maskaranı su geçirmez sıvı eyeliner olarak kullanabileceğini ve süper sonuçlar alacağını biliyor muydun? Aydınlatıcın şahane ve çok doğal bir göz farı olamaz mı? Peki ya rujunu allık yerine kullanmak iyi bir fikir değil mi? 

Atkuyruğu

Geç kalmaya son! Hızlı makyaj taktikleri! _3

Atkuyruğu ister ofise giderken ister özel bir randevu olsun, her türlü etkinlik için süper bir kurtarıcı. Şahane bir görünüm için, şekillendirici spreyi saçına uygula ve istediğin modeli yarat.

Nude Makyaj

Geç kalmaya son! Hızlı makyaj taktikleri! _4

Makyajsız çıkma ama makyaj yapmamış gibi görün; yani nude makyaj trendini ıskalama! İhtiyacın olan sadece kusurlu bölgeleri gizlemek için küçük bir kapatıcı dokunuşu, kaşlarını fırçalamak ve iki kat maskara. Birkaç küçük dokunuşun seni ne kadar değiştirdiğine inanamayacaksın.

Aydınlatıcı

Geç kalmaya son! Hızlı makyaj taktikleri! _5

Cildin ne kadar yorgun ve soluk görünürse görünsün, aydınlatıcı hemen cildini parlatacak ve sana gençlik ışıltısı verecek. Yüzünün ön plana çıkarmak istediğin noktalarına uyguladığın aydınlatıcı ışıldamanı sağlayacak en önemli silahlarından biri.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön