loader

Gece bakımı: Sen uyurken cildin güzelleşsin!

Favoriye Ekle

Her gece, yatmadan önce yaptığımız bakım ritüelleri için sabırsızlanıyoruz! Yatağına uzanmadan önce cildini şımartıp, stresten arınmak için harika bir zaman! Tabii ki sen uykuya daldıktan sonra huzurlu uykunun tadını çıkarırken, cildinin görevi başlıyor: cildin aktif maddeleri absorbe ederek, hücrelerini yenilemeye başlar.

Gece bakımının etkisini artırmak mı istiyorsun? İşte nasıl yapabileceğin...

Yüz bakımı

Yüz bakımı

her zaman uygun bir temizlik rutini ile başlar. Makyaj temizleyici ile makyajını çıkardıktan sonra bir miktar Garnier Saf & Temiz temizleyici jeli yüzüne birkaç dakika masaj yaparak uygulayıp durula. Ardından gece yatmadan önce uyguladığın nemlendirici kremini uygulamadan önce Kiehl's Midnight Recovery gibi bir serumu sür. Bu harika üçlü ile sabah, yenilenmiş bir yüz görünümüne kavuşabilirsin.

Saç bakımı

Haftada birkaç kez, saçlarına, özellikle saç uçlarına bakım yağı uygulayıp saçlarını topuz yap ve ince bir havluya sar. Böylece saçların sen uyurken nem kazanıp daha sağlıklı görünebilir. Uyandıktan sonra da saçlarını şampuanla yıka. İşte bu kadar!

Vücut bakımı

Banyo yaparken, cildine peeling yapmak için kendine biraz zaman ayır. Bunu yaparak, cildinin anında daha yumuşak olmasını ve nemlendirici kremlerin daha etkili olmasını sağlayabilirsin. Yıkandıktan sonra, cildine ince bir tabaka halinde Kiehl's Superblyt Restorative Body Oil bakım yağı uygularsan, sabah daha yumuşak bir tenle uyanabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler