loader

Gece boyu kalıcı kusursuz bir cilt görünümü için ihtiyacın olan tek fondöten

Favoriye Ekle

Her makyaj tutkunu bana katılacaktır: Mükemmel bir makyajın ilk adımı kusursuz bir makyaj bazıdır. Eğer doğuştan kusursuz tene sahip olan şanslılardan değilsen, tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir fondöten arayışında olmalısın. Biliyorum! Ben de öyleydim, ta ki makyaj çantamın en yeni üyesi Urban Decay All Nighter Likit Fondöteni bulana kadar.

Neden sevdim?

 

Gece boyu kalıcı kusursuz bir cilt görünümü için ihtiyacın olan tek fondöten_1

Bu fondöteni ne zaman kullansam; cildimdeki tüm o kızarıklıkları, akne izlerini ve renk eşitsizliklerini maskeleyişine hayran kalıyorum. En güzel yanı, yüksek kapatıcılığa rağmen kuru ve yapay bir görünüm yaratmaması. Urban Decay All Nighter Likit Fondöten modern mat bir bitiş ve yüksek kapatıcılık sağlıyor ancak yine de hiç makyaj yapmamışçasına doğal duruyor. Çok yoğun pigmentasyona sahip olan fondötenin az bir miktarı bile çok fazla kapatıcılık sağlamana yardımcı oluyor. Bu nedenle kat kat makyaj uygulama devri kapanıyor. Dahası, Urban Decay All Nighter Likit Fondöten su geçirmiyor ve paraben içermiyor.

Kalıcılığa gelecek olursak; sabah saatlerinde uyguladığım fondöten akşam uyumadan önce makyajımı çıkarmak için ayna karşısına geçtiğimde, tıpkı sabah uyguladığım gibi pürüzsüz duruyordu. Cildim hiçbir şekilde yağlanmadı, kurumadı ya da fondöten akmadı! Diyeceğim o ki, makyajını tazelemeye vakit bulamadığın zamanlarda bu fondötene gözün kapalı güvenebilirsin.

Fondöten tamamen mat bir bitişe sahip. Ben, kişisel olarak bu bitişi saten-mat olarak tanımlıyorum çünkü formülü cildi kurutmuyor, gerçek bir ten gibi duruyor ve konforlu bir uygulama sağlıyor.  

Nasıl uygulamalı?

Urban Decay Cosmetics (@urbandecaycosmetics) tarafından paylaşılan bir fotoğraf (24 Kas 2016, 14:01 PST)

Tenini makyaja hazırlamak için cildini temizle, arındır ve nemlendir. Cildinin nemi emmesini bir süre bekledikten sonra makyaj primerını yüzüne uygula. Böylece gözenek görünümünü ve ince çizgilerini minimuma indireceksin. Artık makyaj süngerin yardımıyla Urban Decay All Nighter Liquid Fondötenini uygulayabilirsin.

Bakışları pürüzsüz cildinde hissetmeye hazırlan derim! 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler