loader

Gece geç mi yattın? Bu üç ürünle anında toparlan!

Favoriye Ekle
Gece geç mi yattın? Bu üç ürünle anında toparlan!
null

Yorgun görünmek çoğu kadının en çok şikayet ettiği sorunlardan biri. Yeterince canlı görünmemenin birçok nedeni var. Gece geç saate kadar arkadaşları ile vakit geçirmiş ya da kötü bir uyku çekmiş olabilirsin... Üstelik sabah kahvemizi içtikten sonra dahi uykusuzluğumuz hala kendini yüzümüzde belli ediyor olabilir.

Neyse ki, sadece birkaç adımla ve uygun cilt bakım ve güzellik ürünleri ile uykulu yüzünü anında canlandırabilirsin! İşte önerilerimiz:

Nemlendirici

Yüzüne soğuk suyu çarptıktan sonra (bu hareket şişliklerin inmesine ve cildinin taze görünmesine yardımcı olur) tenine masaj yaparak nemlendiricini uygula. Cildini anında nemlendirmek, cildinin canlanmasını sağlayacak masaj ise kan akışını hızlandırarak cildine tazelik getirmene yardımcı olacak.

Kapatıcı

Göz altı halkalarını kontrast tonlarda aydınlatıcı bir kapatıcı ile maskeleyerek bakışlarının aydınlanmasına yardımcı ol. Bonus olarak, bu ürünü kemik yapını belirginleştirmek için de kullanabilirsin. Tek yapman gereken, aydınlatıcı özellikli bu ürünü, burun kemiğine, kaş kemiğine, elmacık kemiklerine ve dudak üstüne uygula ve nazikçe dağıtmak.

Allık

Bir çoğumuz maskaramızı uygulamadan evden çıkmıyoruz. Oysa allıklar tenimize verdiği belli belirsiz sıcaklıkla daha enerjik görünmemizi sağlıyor ve yeni 'olmazsa olmazımız' olmaya çoktan adaylar.

Artık taze görünümün ve canlı makyajınla göz kamaştırmaya hazırsın! Peki, makyajla uyanmak nasıl bir duygu?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön