loader

Gelinler için oje model önerileri

Favoriye Ekle

Hayatının en özel gününde gelinliğin, makyajın, saçın kadar ellerin de dikkat çekecektir. Düğün makyajından sonra düğün manikürüne de karar vermelisin. Gelin maniküründe genellikle nude, kırık beyaz veya bej tonlarındaki ojeler tercih ediliyor. En yeni nail arı önerilerini ve klasik gelin manikürlerini birleştirdik. Bakalım senin için hazırladığımız bu yazıda, hangi gelin manikürünü beğeneceksin?

Işıltılı manikür

 

Gelinler için oje model önerileri _1

Genellikle salon düğünlerini tercih eden gelinler, makyajlarında ve manikürlerinde bolca ışıltı kullanıyorlar. İç mekan düğünlerine çok yakışan glitter trendi günden güne gelinler arasında daha popüler hale geliyor. Sen de ışıl ışıl görünümleri seviyorsan, tırnaklarının ucuna simli ojeni uygulayabilirsin. Tırnağına öncelikle baz olarak nude rengini sür, daha sonra glitter ojeni uygula. 

Dantel modeli

 

Gelinler için oje model önerileri _2

Dantel gelinlik tercih eden gelinler, tırnaklarına da dantel modelinde nail art yapabilirler. Eğer tırnaklarının tamamında dantel detayı istemiyorsan, sadece tek tırnağına yaptırabilirsin. Diğer tırnaklarında da çiçek deseni veya tek renk tercih edebilirsin. Kısa tırnaklarından şikayetçiysen düğün günün için takma tırnak kullanabilirsin. Uzun tırnaklarda nail art daha havalı duracaktır.

Çiçek deseni

Gelinler için oje model önerileri _3

Bahar gelinleri buraya! Tırnaklarına bahar çiçeklerini yansıtmak istiyorsan pembe kiraz ağacının çiçeklerinden ilham alabilirsin. Özellikle kır düğünü yapacak olanlar bu nail art modelini mutlaka denemeliler. Düğün gününden önce birkaç kere pratik yaparak bu tırnak sanatını kolayca öğrenebilirsin. 

Editörün önerisi: Ojenin düğün boyunca kalıcı olmasını istiyorsan ojenin üzerine top coat uygulamanı öneririz.

Altın detaylar

 

Gelinler için oje model önerileri _4

Tırnaklarının düğün gününün yıldızı olmasını istiyorsan altın rengi ojeden yardım alabilirsin. Tırnaklarına çizeceğin iri çiçekleri altın rengiyle boyayarak bütün gözleri tırnaklarına çevirebilirsin. Bu nail art modelini yaparken dikkatli olmalısın çünkü altın rengi ojeni ayarında kullanmadığında abartılı görünecektir.

Ombré tırnaklar

 

Gelinler için oje model önerileri _5

Gelinlerin tercih ettiği klasik nail art modellerinden birisi de ombré tekniğidir. Tırnaklarında gölgeli bir geçiş yaratarak çok zarif ve kusursuz görünebilirsin. Bu tırnak stilini yaptıktan sonra tırnak uçlarına taşlar yapıştırarak daha çekici ellere sahip olabilirsin. Nasıl olsa senin düğünün, istediğin kadar taş serbest!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler