0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Gerçek bir makyaj tutkununun makyaj çantasında olması gereken 5 makyaj fırçası

Favoriye Ekle
Gerçek bir makyaj tutkununun makyaj çantasında olması gereken 5 makyaj fırçası

Zaten ağzına kadar dolu bir makyaj çantasına sahipken, hangi makyaj çantasını yanına almak veya hangi fırçaya yatırım yapacağına karar vermek zor bir süreç olabilir. Milyonlarca farklı fırçaya sahip olmana elbette gerek yok, ama bazıları ise düzenli makyaj yapan makyaj severler için olmazsa olmaz. 

Senin için işleri kolaylaştırıyor ve seçenekleri azaltıyorum. İşte sahip olman gereken 5 makyaj fırçası! 

Allık fırçası

null

 

Durun tahmin edeyim; solgun olduğunuzu düşündüğünüz günlerde eliniz ilk allıklara gidiyor. Allıklar bizim için her zaman kurtarıcıdır, bu nedenle makyaj yapan her ama her kadının bir adet allık fırçası olması şart.

Kontur fırçası

null

Kim Kardashian ve tüm ailesi sağolsun (sosyal medyanın katkısını da göz ardı edemeyiz) kontur makyajı neredeyse günlük hayatımızın bir parçası oldu. Gerçek bir makyaj tutkunu, kontur fırçası olmadan nefes alamaz derim ben! 

Ruj fırçası

null

Özellikle koyu rujları, ruj fırçası olmadan uygulamak son derece zor olurdu. Koyu, mat dudaklar makyaj rutininin olmazsa olmazı ise, makyaj masanda mutlaka ruj fırçası bulundurmanı öneriyorum.

Fondöten fırçası

null

Kusursuz ten makyajlarının arkasındaki gizli silah teninle uyum sağlayan fondöten kadar, onu uyguladığın araç da! Eğer düzenli makyaj yapıyorsan, makyaj çantanda fondöten fırçası bulunduğundan emin ol. 

Açılı far fırçası

 

null

Açılı far fırçası kirpik diplerine var uygulayabilmek için olmazsa olmaz. Kuyruklu göz makyajlarıysa bu fırçalarla çok daha kolay. Eğer far paletinin içinden açılı bir far fırçası çıkmadıysa mutlaka edinmelisin. 

Makyaj fırçalarını nasıl temizleyeceğini öğrenmek için rehberimizi okumayı unutma!

Makyaj çantanda hangileri her zaman var?

Photo Pinterest & Getty Images

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön