loader

Gerçek Uyumu Keşfetmeye Ne Dersin?

Favoriye Ekle

Gerçek tutkularının peşinden giderek yaptıkları işlerle #gerçekuyum'u yakalamış 10 cesur kadının hikâyesini öğrenmeye hazır mısın?

Yaptıkları işlere tutkuyla bağlı olup, o işe dört elle sarılan insanlara karşı her zaman büyük bir saygı duymuşuzdur. Bize sorarsanız tüm zorluklar karşısında yılmadan mücadele etmek herkesin yapabileceği hatta katlanabileceği bir durum değil ve gerçek saygıyı sonuna kadar hak ediyor. Bu yüzden Türkiye’de ve hatta dünyada yaptıkları işlerle isimlerinden söz ettiren, gerçek tutkularının peşinden giderek başarı merdivenlerini tırmanan kadınların hikâyelerine kulak ver!

Fahriye Evcen 

“Kendimi tanıyorum ve keşfetmeye devam ediyorum.” Diyerek kameralar önünde de, günlük hayatta da kendisi gibi olmaktan vazgeçmediğini belirten Fahriye Evcen gerçek bir oyuncu olabilmek için maskelerin ardına sığınılmaması gerektiğinin altını çiziyor. Keşfettiği yönleriyle birçok karakteri daha doğru şekilde canlandırabildiğini söyleyen Evcen “Ne olursan ol kendinle uyumlu yaşa!” Diyerek öncelikle doğal güzelliğimizi ön plana çıkarmamız gerektiğini de vurgulayarak kendisi için en doğal görünümü sağlayan fondötenin L’Oréal Paris True Match fondöten olduğunu söylüyor. Tam olarak kendi cilt tonuyla bütünleşen 3.D. renginin aynı zamanda dokusunu ve cildinde kalıp gibi durmuyor oluşunu da çok sevdiğini belirten Evcen #gerçekuyum'u yakalamış gibi görünüyor!

Beliz Şen

“Benim için gerçek cesaret, gerçek uyum bu: Su gibi akmak!” Profesyonel yüzücülerimizden Beliz Şen geldiği noktaya ulaşmak için çok düşüp kalktığını, önemli sakatlıklar geçirmesine rağmen yılmadığını ve yüzme sporuna tutkuyla bağlı olduğunu bu sözlerle anlatıyor. Hayatta bizi biz yapan şeylerden vazgeçmememiz, çünkü bizi biz yapan şeylerle güzel olduğumuzun altını çizen Şen ağır antrenman dönemlerinde kendi ışıltısını kaybeden cildini gerçek rengine kavuşturan L’Oréal Paris True Match 7.D. rengiyle de ten makyajında #gerçekuyum'True Match ile yakaladığını söylüyor!

İdil Yazar

“İnsanın gerçek tutkusunu işe dönüştürebilmesi; işte hayatta #gerçekuyum’u ancak o zaman buluyoruz!” Sözleriyle yaptığı işe tutkuyla bağlı olduğunu anlatan Youtuber İdil Yazar işi mutfakta olduğu için kat kat fondötenlere ve ağır makyajlara karşı biraz mesafeli. Onun için cildinde yok gibi duran, yumuşacık yapılı bir fondöten her zaman ideal. L’Oréal Paris True Match’in tonu, yumuşaklığı ve yapısı ile cildinde hiçbir zaman fazlalık hissetmediğini belirten İdil #gerçekuyumu 5.N. tonu ile yakaladığını söylüyor! 

Merve Özkaynak

"Gerçek sevgiyle, gerçek uyumla bütün zorlukların üstesinden gelebiliriz." sözleriyle zor günler geçirdiği hamilelik dönemini anlatan Merve Özkaynak her şeyin sonunda çok güzel olacağını düşünerek bu dönemi anlattığını anlatıyor. Hamilelik döneminde ışıltısını kaybeden, solgun gözüken teninde ince yapılı ve ışıltılı bir fondöten arayışı içerisindeyken karşısına çıkan L'Oréal Paris True Match fondötenin 2.R. tonuyla #gerçekuyum'u yakaladığından bahsederken gözlerinin içi parlıyor! Ayrıca çok fazla renk seçeneği ile herkesin kendi rengini kolaylıkla bulabileceğinin de altını çiziyor.

Ceylan Ertem

"Kendimle gerçek uyumu sahnede buluyorum." Sözleriyle sahneye, şarkı söylemeye olan tutkusunu anlatan Ceylan Ertem çocukluğundan beri bu tutkudan asla vazgeçmediğini anlatıyor. Makyajda da kendisini değiştirmeyen, olduğu gibi yansıtan tercihler yaptığını anlatan Ertem  fondöten tercihini #gerçekuyum'u yakaladığı L'Oréal Paris True Match fondötenin 3.R. tonu ile yakaladığını belirtiyor. Güzelliğin geçici olduğunu düşünen Ertem bu yüzden tercihlerini her zaman kendisini olduğu gibi gösteren makyaj ürünlerinden yana yaptığını söyleyerek kendini sevmenin ne kadar önemli olduğunu söylüyor.

Gerçek Uyumu Keşfetmeye Ne Dersin?_1

Cesur olmanın, kendimizle uyumlu yaşamanın bizleri daha güzel yapacağına inandıran diğer güzel kadınların hikâyelerini de öğrenmek için L’Oréal Paris Youtube sayfasına uğramayı unutma!

Gerçekten kim olduğumuzu bilirsek işte o zaman #gerçekuyum'u yakalarız. Çünkü biz buna değeriz! 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler