Geri sayım başlıyor: Hediyelerin hazır mı?

Geri sayım başlıyor: Hediyelerin hazır mı?

Geri sayım başlıyor: Hediyelerin hazır mı?

Yılbaşı için geri sayım başlıyor. Aralık ayının tatlı telaşı yılbaşı gecesi için hazırlıklar günler öncesinden başladı bile! Bu özel gecenin en unutulmaz anlarından biri de, hediye kısmıdır. Yeni yıla girerken aldığın özel hediyeler, 2016 yılının daha da güzel geçmesine yardımcı olacaktır. Tabii sadece arkadaşlarına değil, kendine de bir hediye almalısın. Eğer unutulmaz ve özel bir hediye arayışındaysan, Lancome'un Beauty Box'ına göz atmalısın.

Yeni yıl, yeni makyaj malzemeleri

2016'ya girerken makyaj malzemelerine yeni bir dokunuş yapmak ister misin? 2016 makyaj trendlerine göre düzenlenmiş, aynı zamanda Lancome'un klasikleşen ürünlerini de kapsayan bu paket, yeni yıl için ihtiyacın olan bütün makyaj ürünlerini kapsayacaktır.

Seyehatlerinde de göz alıcı ol

Yılbaşını gecesini farklı bir şehirde kutlayacaksan, Beauty Box'ın şık ve pratik çantasıyla bütün makyaj ürünlerini yanında taşıyabilirsin. Arkadaşına hediye almayı düşünüyorsan, bu şık çantanın içine bütün ürünleri koyarak ona süpriz yapabilirsin.

Dolu dolu bir paket

Genellikle yılbaşı paketlerin süsüne aldanırız ama içini açtığımızda hayal kırıklığı yaşanabilir. Lancome Beauty Box ile paketi açtığında mutluluğun daha da artacaktır! Yeni yıl için özel hazırlanan bu pakette, cilt makyajından dudak makyajına hatta cilt bakım ürünlerine kadar ihtiyacın olan herşeyi bulman mümkün!

Makyaj trendlerinin öncüsü ol

Makyaj trendlerini yakından takip ediyorsan, bu paketin içinde yer alan 2016 trendlerini kapsayan ürünleri çok seveceksin. Senin en moda renklerini kapsayan rujları, allığı ve far paletiyle arkadaşların arasında ilgi odağı olacağın kesin! Eğer arkadaşın için özel ve unutulmaz bir hediye arayışındaysan, bize çok teşekkür edeceksin.


BU GÖRÜNÜM İÇİN
Lancôme Makyaj Seti

Lancôme Makyaj Seti

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN
Lancôme Makyaj Seti

Lancôme Makyaj Seti