loader

Gigi Hadid'in retro makyajından ilham al

Favoriye Ekle

Maybelline New York'un güzel yüzü Gigi Hadid , 4 Ağustos'ta Sidney'de katıldığı bir davette yine gözleri üzerine çekmeye başardı. Siyah elbisesini retro makyajıyla kombinleyen ünlü yıldız, sezonun en moda rengi olan turuncuyu dudaklarına yansıttı. Eğer senin de yakın zamanda katılacağın bir düğün veya davet varsa, Gigi'nin makyajından ilham alabilirsin. Gigi Hadid'in makyajını gelin yakından inceleyelim.

Fondöten

Gigi Hadid makyaj yaparken her zaman doğru ürünler kullanıyor. Son katıldığı davette, yaz renklerine uygun bir makyaj seçen ünlü yıldız, fondötenini de buna uygun olarak, parlak ve ışıltılı yapıda tercih etmiş. Burun kemiğine, elmacık kemiklerine ve alın bölgesine ustaca uyguladığı highlighter uygulaması ile, yüzüne adeta ilizyon yapmış. Sen de yüz ifadene uygun highlighter uygulaması ile yüzünün vurgulamak istediğinin bölgelerini öne çıkarabilirsin.

Gözler

Gigi Hadid, yeşil gözlerini ön plana çıkarmak için öncelikle kaşlarını tarayıp, içlerini doldurmuş. Göz kapaklarına turuncu far sürerek derinlik kazandıran Gigi Hadid, üst kirpik diplerine ince eyeliner sürmüş. Bu eyelinerı uygularken ortadan başlamalısın. Göz pınarına doğru incelen, sonlarına doğru kalınlaşan eyeliner gözlerini daha çekik gösterecektir. Alt ve üst kirpiklerine bol maskara uygulayarak makyajını bitirebilirsin.

Dudaklar

Gigi Hadid'in retro makyajını, parlak ve canlı bir renkle bitirmelisin. Dudaklarına önce nemlendirici sürerek yumuşat ve turuncu dudak kalemin ile dudaklarını çerçevele. Daha sonra rujunu uygula ve transparan pudra ile sabitle. İşte bu kadar! Gigi Hadid'in makyajıyla davetlerin retro güzeli sen olacaksın.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön