loader

Gigi Hadid'in stili: Asi mi, elegan mı?

Favoriye Ekle
Gigi Hadid'in stili: Asi mi, elegan mı?

Bu yılın yakın markaja alınacak IT-girl'leri arasında Gigi Hadid birinci sırada! Maybelline'in yüzü, aynı zamanda podyumların ve defile ön sıralarının da aranan yüzü! New York Moda Haftası'nda farklı defileleri izlerkenki bu görünümlerinden, bakalım hangisini daha çok beğeneceksin.

Beyaz şıklığı

Tamamen beyazlara bürünmüş bir şekilde, Gigi Hadid soğuk bir New York günü olan 17 Şubat'ta Tory Burch defilesinde. Güzel model, bu etkinlik için beyazın farklı tonlarından ilham alarak şık ve elegan bir stili tercih etmiş. Beyaz gömleği, kırık beyaz mini eteği ve beyaz pardösüsü çok zarif. Stilettoları ve clutch çantası da çok doğru seçimler. Hadid, beyazlarını öne çıkarken makyajsızmış gibi bir görünüm seçmiş. Açık tonlardaki makyajı, şık ve elegan stilini bütünlüyor. Olmuş!

Rock chic asiliği

Aynı gün, bir defileye katılan Gigi Hadid, yepyeni bir kombinasyonla karşımıza çıkıyor. Hadid, defilede Rock chic bir havaya sahip. Zımbalı deri ceketi, siyah skinny pantolonu ve burada görünmeyen siyah stilettoları asi bir tarzın parçaları. Defile boyunca diğer IT-girl'lerle bol bol selfie çeken Hadid, tarzının güzellik tarafında ise yine sadeliği seçmiş. Sade makyajı için bir BB krem ve biraz maskara dokunuşu yetmiş de artmış!

Jüri sensin

Genç ve masum görünüşlü model, hangi kombinasyonla daha güzel? Sence Asi Gigi mi, Elegan Gigi mi?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön