loader

Gigi Hadid: Kameralar karşısında kusursuz görünmek için 5 öneri

Favoriye Ekle
Gigi Hadid: Kameralar karşısında kusursuz görünmek için 5 öneri

Instagram, Facebook ve hatta WhatsApp profil fotoğrafı. Fotoğraflar gitgide hayatımızda önemli bir yer ediniyor. Her bir karede kusursuz görünmek isteğimiz de gitgide artıyor. Bazı insanlar doğuştan fotojenik olsa da, bir kaç hile ile biz de her fotoğrafta doğuştan şanslılar kadar kusursuz görünebiliriz. Nasıl mı?

Fotoğraflarda kusursuz görün.

Sosyal medya çılgınlığı büyüye dursun, ölümsüzleştirdiğin anlarda kusursuz görünmek için bildiklerin ise aramızda bir sır olarak kalsın!

1. Parlamanın önüne geç

Fotoğrafta en korktuğumuz problemlerden biri parlayan cilt görünümü. Bunun önüne geçmek için parlamaya müsait olan T bölgene pudra uygulamayı dene.

2. Kontur uygulamasını dene

Daha küçük bir burun, daha keskin yüz hatları veya daha zayıf bir yüz için photoshop uygulamasına ihtiyacın yok. Kontur tekniklerini öğrenip, istediğin yüz şekline saniyeler içinde kavuşabilirsin.

3. Dudak parlatıcını unutma

Selfie'de dolgun görünen dudaklar için 'duck face' yapmana gerek yok. Dudak parlatıcılar dolgun görünen dudak görünümü için gizli silahın olsun.

4. Şaşılığa son!

Şehla görünümden kaçınmak için kameraya uzak bir yere bakıyormuş gibi gözlerini hafifçe kısarak bakmayı dene.

5. Saçlarını kontrol altına almayı unutma!

Saçlarının da kusursuz bir biçimde görünüp güzelliğini desteklemesi için mutlaka saç uçlarına saç bakım yağı uygula.

Festival sezonu kapıda! Festivallerde çekilen fotoğraflarda kusursuz çıkacağını ise garantiledin bile. Maybelline makyaj festivali hakkında detaylı bilgi için Maybelline Makyaj Festivali'ne tıkla!

Gigi Hadid kadar kusursuz görünen karelerini bizimle paylaşmayı unutma!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön