loader

Gigi Hadid: Kedi gözler vs. nude bakışlar

Favoriye Ekle

Bu yılın en beğenilen ve takibe alınacak IT-girl'leri arasında Gigi Hadid birinci sırada! Maybelline New York'un yüzü olan 19 yaşındaki genç ve güzel sarışın, etkinliklerin ve defilelerin aranan yüzü. Genellikle pembe ve bronz tonlarındaki makyajı tercih eden Hadid'in bu görünümlerinden, bakalım hangisini daha çok beğeneceksin.

Siyah ve belirgin kedi gözler

Genellikle bronz tenini ışıltılı pembe tonlarındaki far ve nude dudaklarla tamamlayan Gigi Hadid, bu kez bu görünümüne ultra siyah kedi gözleriyle biraz daha feminenlik katmış. Güzel model, katıldığı etkinlikte pembe bir bluzu dağınık topuzuyla tamamlamayı tercih etmiş. Ne çok abiye, ne çok spor olan bu tarzını, siyah kedi gözlerle daha göze çarpan bir hale getiren Hadid, aynı zamanda siyah göz kalemiyle mavi gözlerini de öne çıkarmış.

Nude ve elegan pudra bakışlar

Bu kez daha hafif bir makyajla karşımıza çıkan Gigi Hadid, elegan bir görünüm sergiliyor. model Bronz tenini pudra rengi farla ve açık mavi göz kalemiyle bütünleyen genç model, açık bıraktığı saçları ve siyah bluzuyla hem yaşına uygun, hem de çok çekici görünüyor. Pürüzsüz teni ve parlak dolgun dudakları da bu halini daha da güzelleştiren öğelerden. Her iki haliyle de son derece dikkat çekici!

Jüri sensin

Genç model, sence hangi göz makyajıyla daha güzel?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön