0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Gigi Hadid’in çekici göz makyajlarını deniyoruz

Favoriye Ekle
Gigi Hadid’in çekici göz makyajlarını deniyoruz

Konu makyaj olduğunda genellikle üç ihtimalimiz oluyor: Ya yanaklara, ya bakışlara ya da dudaklara ilgiyi taşıyacağız! Bizse çoğunlukla seçimimizi ilgi odağı olacak göz makyajlarından yana kullanıyoruz. Birbirinden göz alıcı göz makyajları için yaratıcılığımızı konuşturamadığımız günlerde, ilhamımızı moda ikonu haline gelen ünlülerden alıyoruz! Bu seferki ilham perimiz Maybelline New York’un güzeller güzeli yüzü Gigi Hadid!

Gigi Hadid’in birbirinden çekici göz makyajlarını bizimle birlikte denemeye ne dersin? 

Dramatik

Gigi Hadid'in çekici ve dramatik kedi gözü makyajı için öncelikle göz kapağına sedef rengi farını sür. Daha sonra göz kapağının katlanma çizgisine açık pembe tonlarını sürerek derinlik yaratabilirsin. Bu aşamada Maybelline New York The Blushed Nudes far paletinden yardım alabilirsin. Ardından likit siyah eyelinerınla üst kirpik çizgine ince kuyruklu bir eyeliner çek. Göz makyajını iki kat maskara ile tamamlayarak hacimli ve vurgulu bakışlara kavuş. Uzun, hacimli ve ekstra siyah kirpikler için Maybelline New York Lash Sensational Intense Black maskarayı deneyebilirsin. 

Işıltılı

Gigi'nin ışıltılı göz makyajı içinse Maybelline New York The Rock Nudes far paletine ihtiyacın olacak. Göz kapaklarına ışıltılı, açık tonda bir göz farı uyguladıktan sonra göz kapaklarının katlanma bölgesine koyu göz farını uygulayarak bakışlarına derinlik kat. Göz kapağının kirpik diplerine yakın kısmına gümüş tonlarında bir göz farı uygula. Göz makyajında bütünlük yakalamak için alt kirpiklerinin diplerine de farını uygulamayı unutma. Son olarak maskaranı cömertçe uygulayarak göz makyajını sonlandırabilirsin.

Buğulu

Eğer daha koyu ve iddialı bir göz makyajı tercih edeceksen, Gigi'nin buğulu göz makyajından da ilham alabilirsin. Pembe ve kahverengi tonları için Maybelline New York 24K Nudes far paletini tercih edebilirsin. Işıltılı pembe tonunu göz kapaklarına uygula. Kahverengi alt tonlu koyu göz farını ise göz kapaklarının katlanma bölgesine ve gözlerinin dış köşelerine dağıt. Göz makyajını hacimli kiprik görünümü ile tamamlamak için maskaranı cömertçe uygula. 

Grafik

Hem şık hem de modaya uygun bir göz makyajı istersen, Gigi'nin grafik göz makyajını tercih edebilirsin. Füme göz farını tıpkı kuyruklu bir eyeliner çeker gibi, kirpik çizginin orta kısımlarından başlayarak, dış köşelerine doğru uygula. Koyu renk farını, kaş kemiğine kadar ilerlet ve ucunun kuyruk şeklinde olduğundan emin ol. Aynı far ile alt kirpik diplerine de ince bir çizgi çek. Bu göz makyajı için Maybelline New York 24K Nudes far paletindeki iddialı göz farı tonlarından yardım alabilirsin. 

Bu makyaj stili, göz rengini ortaya çıkaracak! Makyajını iki kat maskara ile tamamlamayı unutma.

Önce hangisini deneyeceksin? 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön