üye ol
Makyaj.com’a hoş geldin!

E-Posta adresindeki linke tıklayarak giriş yapıp devam edebilirsin.

Gigi Hadid’in en iddialı dudak makyajlarını stalklıyoruz!

Favoriye Ekle
Gigi Hadid’in en iddialı dudak makyajlarını stalklıyoruz!

Makyaj trendlerini takip etmek için yapmamız gereken tek şey Gigi Hadid'i takip etmek. Maybelline New York'un güzel yüzü, başarılı model Gigi Hadid söz konusu moda olduğunda, ilham aldığımız moda ikonlarından bir tanesi.Trendleri yakından takip eden ve günlük hayatına ustaca uygulayan Gigi'den öğrenecek çok şeyimiz olduğu aşikar.

Konu dudak makyajları olduğunda en iddialı renkleri mükemmel bir şekilde taşıyan Gigi'nin, en iddialı dudak makyajlarına beraber göz atıp; ilham almaya ne dersin?

Göz alıcı mor

Gigi Hadid'i görmeden önce mor bir ruju tercih etmek aklımızdan bile geçmezken, şimdi ise mor bir ruju adapte edebileceğimiz tüm moda kombinleri için yanıp tutuşuyoruz. Cüretkar bir renk olan moru, geri kalan tüm stilini minimal bıraktığında ustaca taşıyabilirsin! Maybelline New York Color Sensational Loaded Bold ruj serisinden 886 Berry Bossy rengini deneyebilirsin. 

Çarpıcı bordo

Mat bordo ruju kim Gigi Hadid kadar çekici taşıyabilir ki? Ondan ilham almak için kusursuz ten makyajıyla sahneyi dudaklarına bırak, mat bordo dudaklarında minimal göz makyajınla tamamla. Maybelline New York Color Sensational Loaded Bold serisinden 885 Midnight Merlot rengini tercih edebilirsin.

Mat kırmızı

Mat kırmızı dudaklar zamansız güzellik klasiklerinden biri. Belirgin kaşlar ve pürüzsüz bir tenle bir araya geldiğinde ise başarı kaçınılmaz! Maybelline New York Color Sensational serisinden 965 Siren in Scarlet rengiyle bu görünümü elde edebilirsin.

Çift renkli

Farklı renk bloklarını kullanmak bu sezon çok moda ve modayı kimden takip ettiğimizi biliyorsun! Gigi Hadid gibi son moda bir dudak makyajı için üst ve alt dudaklarına kontrast tonlarda mat ruj uygulamayı dene. Fuşya ve kırmızının uyumundan faydalanabilirsin! 

Önce hangisini deneyeceksin?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?
Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön