loader

Görünmez Makyaj Trendi: Armani Beauty'den Neo Nude Koleksiyonu

Favoriye Ekle

Sanki hiç makyaj yapmamış ama mükemmel görünen doğal bir makyaj için yepyeni bir koleksiyonu inceliyoruz: Armani Beauty’den Neo Nude koleksiyonu!

Yokmuş gibi görünen ama çabasız birkaç uygulamayla elde edilen makyajlar bu yazın yükselen trendi. Cildin kendi sağlıklı ışıltısını ön plana çıkaran, çok ufak dokunuşlarla cildi pürüzsüz ve canlı gösteren makyaj malzemeleri de haliyle gittikçe popülerleşiyor. Armani Beauty’nin yeni çıkardığı “Neo Nude” makyaj koleksiyonu da son günlerde radarımızda. Görünmez makyajın bu yeni silahları, hem uygulama kolaylığı sağlıyor hem de verdikleri doğal ve canlı etki ile muhteşem görünmemizi sağlıyorlar. Armani Beauty’nin yeni Neo Nude koleksiyonu yepyeni bir “yokmuş gibi makyaj” uygulamasının kapısını aralıyor.

Armani Beauty Neo Nude koleksiyonu

Armani Beauty Neo Nude koleksiyonu

Yokmuş gibi görünen ama aslında arkasında çok fazla vakit ve efor olmayan birkaç makyaj uygulaması yatan, doğal bitişli ürünler, makyaj trenleri sayesinde bu aralar favorimiz. Yaza çok yakışan bu doğal görünümü sevmeyen yoktur zaten, değil mi?

Armani Beauty’nin yeni çıkardığı Neo Nude koleksiyonu da tamamen “Görünmez Makyaj”ı hedefliyor. Likit allık, aydınlatıcı, kontür, lip balm ve kompakt fondötenden oluşan bu minimalist koleksiyonu görür görmez vurulduk. İnanılmaz doğal bitişli ve uygulaması çok kolay bu koleksiyon bu yaza damgasını vuracak gibi görünüyor.

Armani Beauty Neo Nude Koleksiyonu - Ecstasy Balm Rujlar

Armani Beauty Neo Nude Koleksiyonu - Ecstasy Balm Rujlar

Dudaklara çok doğal bir renk ve bitiş veren Armani Beauty Neo Nude Ecstasy Balm rujlar aynı zamanda 8 saate kadar nemlendirme de sağlıyor. Dudağın kendi rengini ön plana çıkarıp hafifçe parlak ve ıslak bir bitiş veren Ecstasy Balm rujların 3 farklı rengi var. Açık pembe, koyu pembe ve soğuk alt tonlu bir mürdüm rengi. İster günlük ister yaz gece makyajlarında son derece kullanışlı olan bu rujlar, güneşin dudaklar üzerindeki kurutucu etkisinin de önüne geçiyor.

Armani Beauty Neo Nude Koleksiyonu - A-Line likit ten ürünleri

Armani Beauty Neo Nude Koleksiyonu - A-Line likit ten ürünleri

Likit aydınlatıcı, allık ve kontür ürünlerinden oluşan Armani Beauty A-Line serisi ise cilde sulu boya etkisi veriyor. Su bazlı bu likit ten ürünleri cilde çok kolay uygulanıyor ve tabii ki bitişleri de son derece doğal. Yok gibi duran allık, aydınlatıcı ve kontür ürünleri hem cilde kolay bir şekilde yerleşiyor, kolay dağılıyor hem de üst üste uygulanarak artırılabiliyor.

Sıcak ve soğuk olmak üzere iki tonu bulunan likit kontür ürünü, çok doğal bitişli bir kontür uygulaması sağlıyor. Likit allıkların ise 4 rengi var ve hepsi yaza inanılmaz uygun pembe ve şeftali tonları. İnci yansımalı likit aydınlatıcıların altın ve bronz tonları da cildin kendi ışıltısını ortaya çıkararak hafif bir etki bırakıyor.

Armani Beauty Neo Nude Compact Powder Foundation

Armani Beauty Neo Nude Compact Powder Foundation

Yok gibi makyaj denince ten makyajında akıllara ince bitişli fondötenler geliyor tabii ki. Armani Beauty’nin Neo Nude koleksiyonuna dahil ettiği fondöten ise toz yapıda. Içerisindeki pigmentler, cildi kusursuzlaştırıyor, ince çizgi ve gözenek görünümünü gizliyor. Aynı zamanda ışığı yansıtan yapısı ile de hafif parlak ve ışıltılı bir bitiş veriyor.

İster tek başına fondöten yerine kullanabilen bu kompakt toz fondöten aynı zamanda fondöten üzerine son adımda da kullanılabiliyor. Cildin doğal tonuna hızla uyum sağlayan bu fondöten, içerisindeki ışıltılar sayesinde cildin ışıldamasını sağlarken aynı zamanda da flaşlı fotoğraf çekimlerinde harika görünmenizi sağlıyor. Aynalı kompakt tasarımıyla çanta içinde de son derece rahat taşınabilen bu pudra fondöten tam doğal yaz makyajları için biçilmiş kaftan!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler