loader

Göz Altı Morluklarına Elveda: Armani Luminous Silk Kapatıcı

Favoriye Ekle

Ciltteki kusurları gizleyen, cilde aydınlık bir etki veren, çok işlevli Armani Beauty Luminous Silk kapatıcıyı birlikte inceliyoruz!

Kapatıcının, makyajda bizim için ne kadar önemli olduğunu söylememize gerek yok! Göz altı morluklarını gizlemek, cildimizdeki renk eşitsizliklerini gidermek, lekeleri yok etmek ve yüzümüzü aydınlatmak için kapatıcılar en yakın arkadaşlarımız. Armani Beauty’nin Luminous Silk kapatıcısı ise dener denemez bayıldığımız, “en iyi kapatıcılar” listemize aldığımız bir kapatıcı oldu, şimdi gel birlikte inceleyelim.

Armani Beauty Luminous Silk Kapatıcı

giorgio armani cosmetics luminous silk kapatıcı

Çok işlevli kapatıcılar her zaman ilgimizi çekmiştir. Göz altındaki morlukları gizlemek, yüzdeki kızarıklıkları ve lekeleri yok etmek, bir de üzerine yüzü aydınlatmak için kullandığımız bu çok işlevli kapatıcılar, makyaj çantalarımızın vazgeçilmezleri. Armani Beauty Luminous Silk kapatıcı hem kapatıcı görevini yerine getiriyor, hem yüzü doğal bir şekilde aydınlatıyor hem de göz çevresindeki kusurları düzeltmeye yarıyor.

Armani Beauty’nin Luminous Silk fondöteni, bugüne kadar kullandığımız en iyi fondötenlerden biri. Cilde verdiği ipeksi etki ve doğal-aydınlık görünüm gerçekten de bulunmaz cinsten. Bu fondötenin etkisi, cilde ipek bir kumaşın dokunması gibi. Şimdi ise Luminous Silk kapatıcı ile bu ipeksi ve aydınlık etki üst bir seviyede.

Armani Beauty Luminous Silk kapatıcının etkisi

Luminous Silk kapatıcı, ultra ince formülü sayesinde göz çevresinde ve yüzde hiç ağırlık yaratmıyor. Yüksek pigmentli olduğu için de tek seferde bile istenen kapatıcılığı sağlıyor. Formülünün güzel tarafı ise, gliserin ve E vitamini ile cildi 24 saate kadar nemlendiriyor, kuru görünüme engel oluyor.

Kafein içerdiği için göz altı morluklarının ve şişkinliğin azalmasına yardımcı oluyor. Bir de inci tanecikleri içerdiği için uygulandığı bölgede ışığı yakalayarak çok doğal, aydınlık bir etki veriyor. Üstelik ince çizgilere verdiği blur etkisi sayesinde cilt çok daha kusursuz görünüyor. Özellikle göz çevresinde daha yoğun olan ince çizgiler için bu etki gerçekten de bir harika.

Armani Beauty Luminous Silk kapatıcı nasıl uygulanır?

Armani Beauty Luminous Silk kapatıcı nasıl uygulanır?

Armani Beauty Luminous Silk kapatıcı 3 farklı şekilde kullanılabiliyor: Kapatıcı olarak, aydınlatıcı olarak ve bir de düzeltici olarak. Sivri uçlu ve bombeli aplikatörü gerçekten de çok kolay bir uygulama sağlıyor. Aplikatörün sivri ucu, gözün iç kısmı ve burun kenarları gibi dar bölgelere uygulama yapmayı kolaylaştırıyor. Bombeli geniş yüzeyi ise daha geniş bölgelerde aydınlatma yapmak için ideal.

Armani Beauty Luminous Silk kapatıcı’yı göz altındaki morlukları, yüzündeki kızarıklıkları ve izleri gizlemek için kullanabilir, yüzüne doğal bir aydınlık vermek için aydınlatıcı olarak kullanabilir, kırmızı ruju taşırmak veya bozulan göz makyajını düzeltmek için kullanabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/