loader

Göz çevrendeki koyu halkaların seni yorgun göstermesine izin verme!

Favoriye Ekle

Yorgun görünüme son veriyoruz: Artık göz altı morluklarının seni yorgun göstermesine engel olmak için bilmen gereken her şeyi anlatıyoruz!

Koyu renkli halkalarla senin de başın belada mı? Göz altındaki koyu renkli halkalar, seni yorgun ve olduğundan daha yaşlı gösterebilir. Ama sakın bu durum canını sıkmasın, çünkü harika bir çözümle geldik: Yorgun görünümünü gideren bir kapatıcı önerimiz var!

Eğer hazırsan, seni göz altındaki morluklarla ve yorgun görünümle veda etmeye davet ediyoruz.

Göz altı morlukları: Yorgun Görünüm

göz altı morlukları

Göz altı morlukları bir çoğumuzun başında bulunan bir dert. Hiçbir zaman kapatıcı kullanmak zorunda kalmayanlara her zaman imrenerek bakarız. Peki göz altı morlukları neden olur? Bunun aslında pek çok sebebi var, ilk sırada da genetik sebepler geliyor. Göz altındaki torbalı görünüm ve renk eşitsizliği yüzünden göz altları mor görünebiliyor.

Bunun dışında iyi uyumamak, yeteri kadar su içmemek, alkol ve sigara kullanımı, düzensiz ve sağlıksız beslenmek de göz altı morluklarının ana sebeplerinden. Son olarak yaşlanmayla birlikte göz altındaki torbalar belirginleşebiliyor ve göz altları daha mor görünüyor.

Göz çevresindeki renk eşitsizlikleri ve göz altı morlukları, yorgun bir görünüme sebep oluyor. Aynaya her baktığımızda cildimizi solgun ve yorgun gördüğümüz için de göz altı kapatıcıları en yakın arkadaşlarımız haline geliyor. Peki bunun bir çözümü var mı? Göz altı morluklarını kapatıcıyla tamamen gizlemek ve yorgun görünümü gidermek mümkün mü? Cevap: Evet! Doğru kapatıcıyı kullandığında ne kadar çok şey değiştiğini göreceksin.

Göz altı morluklarını nasıl gizlemelisin?


Göz altı morluklarını nasıl gizlemelisin?

Yorgun görünüme neden olan göz altı morluklarını minimuma indirmek ve gizlemek için aşağıdaki adımları takip edebilirsin:

1. Adım: Göz çevreni düzenli olarak nemlendir.

2. Adım: Eğer göz altı morlukların çok yoğunsa, somon renkli bir kapatıcı ile nötrle.

3. Adım: Göz altı morluklarını gizleme ve yorgun görünümü giderme özelliği olan bir kapatıcı uygula. Kapatıcını, morlukların en yoğun olduğu göz pınarı kısmına uygula.

Yorgun görünümü gideren kapatıcı önerisi

Yorgun görünümü gideren kapatıcı önerisi

Göz altı morluklarını tek seferde gizleme ve yorgun görünümü giderme konusunda bizim en güvendiğimiz kapatıcı, Maybelline Instant Anti Age Eraser, Goji Berry içeren formülüyle hem çok kolay bir uygulama sağlıyor hem de aydınlık ve tazelenmiş bir görünüm veriyor.

Süngerli aplikatörü ile göz altlarına tam gereken miktarda ürünü uygulayabilir ve kolayca dağıtabilirsin. Göz çevresindeki kusurları, renk eşitsizliklerini ve koyu göz altı morluklarını tek seferde gizleme özelliği ile aynaya baktığında cildinin anında tazelendiğini, canlandığını ve enerjik göründüğünü fark edebilirsin.

Ayrıca göz altındaki şişkinliği, ince çizgileri ve kaz ayağı görünümünü de gizleyen Maybelline Instant Anti Age Eraser Kapatıcı, mükemmel bir cilt görünümü sağlıyor. Eğer sen de göz altı morlukları yüzünden oluşan yorgun görünümden şikayetçiysen, bu kapatıcıyı bir an önce denemelisin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler