loader

Göz çevrendeki koyu halkaların seni yorgun göstermesine izin verme!

Favoriye Ekle
Göz çevrendeki koyu halkaların seni yorgun göstermesine izin verme!

Koyu renkli halkalarla senin de başın belada mı? Göz altındaki koyu renkli halkalar seni olduğundan daha yaşlı gösterebilir, bu sebeple makyajsız dışarı çıkmak bazen hayal olabiliyor. Kiehl's göz kremleri bizim olmazsa olmazlarımızdan biri. Göz altı morluklarıyla savaşan favori Kiehl's ürünlerini seninle paylaşma zamanı geldi de geçiyor bile. Kiehl's Clearly Corrective Dark Circle Perfector kremi ve Kiehl's Creamy Eye Treatment göz kreminine dair yorumlarımızı açıklıyoruz. Kiehl's ile koyu renkli halkalarından kolayca kurturabilirsin. Nasıl mı?

Kiehl's Clearly Corrective Dark Circle Perfector


Özellikle kadınlar için yaygın endişelerden biri olan koyu halkalarla savaşta daha etkili bir formül geliştirmek isteyen Kiehl's kimyagerleri, formülü yüksek güneş koruması sağlayan mineral filtre ile daha da güçlendirdiler. Kan dolaşımını düzenleyerek koyu halka ve şişlik görünümünü azaltırken üstün güneş koruması sağlayan Clearly Corrective Dark Circle Perfector SPF 30, hassas göz çevreniz için etkili ama nazik bir savaşçıdır.

Koyu halkaları hedef alan üç etkili çözüm:

Anında aydınlık: Mineral pigmentler ile gözaltında aydınlık görünüm sağlar.

SPF 30 UV koruması: %100 mineral güneş koruma filtresi hassas göz çevresini korur.

C vitamini ile pürüzsüzlük: Koyu halkalar azalır, kan dolaşımı hızlanır.

Editörün tavsiyesi: Koyu renkli halkalar dışında, cildinde de aydınlık ve canlı bir görünüm istiyorsan, Kiehl's Dark Spot Solution'ı kullanarak cilt lekelerinden arınıp, ışıltı bir cilde kavuşabilirisin.

 Kiehl's Clearly Corrective Dark Circle Perfector ile ilgili yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz. Öncelikle şunu itiraf edelim, bu kremi düzenli kullandığında göz altı morluklarında gözle görülür bir değişim gördük. Göz altı morluklarımız yerini daha aydınlık ve sağlıklı bir görünüme bıraktı. Günlük bakım rutinimizin son adımı olarak göz altımıza ve göz kapağımıza bu ürünü sürüyoruz. Anında aydınlık bir görünüm veren bu kremi göz çevresinin BB kremi gibi düşünebilirsin. Göz altındaki renk eşitsizliğini düzenliyor aynı zamanda da pürüzsüz görünmesine yardımcı oluyor. 

Kiehl's göz kremi

Kiehl's markasının ikonik göz çevresi kremi olan Creamy Eye Treatment With Avocado, göz altı morluklarının en büyük düşmanı. Avokado yağı içeren bu krem göz altı morluklarınla savaşarak azalmalarını sağlıyor ve göz altına yumuşacık bir doku kazandırıyor. 

Kiehl's göz kremi yorumlarına gelince; Kiehl's göz altı morlukları ile savaşan en önemli markalardan biri. Hal böyle olunca bu markanın en popüler göz kremini kullanmadan duramazdık. Creamy Eye Treatment With Avocado göz kremini denedikten sonuçlarını almaya başladık. Öncelikle bu göz kreminin göz çevremizdeki kuruluğu azaltan, kadife görünümü kazandırıdığını söylemeliyiz. Düzenli kullandığında göz altı morluklarını da azaltan bu göz kreminin neden bu kadar popüler olduğunu anladık. 

Kiehl's göz altı morluk kremi kullananlar varsa yorumlarını merakla bekliyoruz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön