loader

Göz çevresi özel: Kaz ayaklarına elveda!

Favoriye Ekle
Göz çevresi özel: Kaz ayaklarına elveda!

Göz çevrendeki deri aslında vücudundaki en ince ve hassas deri. Bu nedenle, göz çevrene, vücudunun bütün bölümlerinden daha fazla özen göstermelisn. Kuşkusuz, çoğu zaman az uyumak ya da yanlış ürünler uygulamak gibi küçük davranışların bile hasara neden olabileceğini unutuyoruz. Kırışıklık, şişlik ve göz altı torbalarını nasıl önleyebileceğini keşfetmeye hazır mısın?

Bakım ipuçları:

Günlük temizliğe önem ver:

Kusursuz görünen göz çevresi için en gerekli adım kaliteli uyku olsa da, günlük bakım da bir o kadar önemli. Her sabah, güne göz çevreni göz temizleyici su ile ıslatılmış pamuk yardımıyla temizleyerek başla. Uygulamayı nazikçe yapmaya özen göster.

Kontrole al:

25 yaşından sonra cildinin kolajen üretimi yavaşladığından, bu bölgeyi koruma altına alman önemli. Ne yazık ki yorgunluk ve hasar kendini ilk olarak göz çevrende belli ediyor. Göz kreminizi ihmal etmeseniz iyi olacak kızlar!

Makyajını çıkar

Bakım rutininin son adımı, aslında en önemli adım: Makyajı temizlemek. Geceleri cildin kendini yeniliyor, bu nedenle geceleri teninin nefes alması ve göz çevrende makyaj kalıntıları bırakmaman önemli!

Makyaj ipuçları:

BB krem kullan:

Teninde ardarda fazla ürün kullanmayı önlemek için, fondöten ve pudra yerine BB kreme yönelmeni tavsiye ederiz. Böylece göz çevreni nemlendirirken, gözaltı şişlik ve morluklarını kapatabilirsin.

Aydınlatıcını doğru uygula:

Dikkat! Aydınlatıcılar görünümüne birkaç parça ışık katmak içindir, eğer onları kapatıcı olarak kullanırsan, ilgiyi göz kusurlarına çekip, daha fazla belirginleşmesine yardımcı olabilirsin! Ürünü gözlerinin iç köşelerine bir parça uygulayarak bakışlarına aydınlık kat!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön