loader

Göz Kamaştırmanı Garantileyecek Yılbaşı Makyajı Önerileri

Favoriye Ekle

Yeni yıla sayılı günler kala, yılbaşı makyajının nasıl olacağını düşünmeye başladıysan, yılbaşı partisinde göz kamaştırmanı garantileyecek makyaj önerilerimizi bir araya getirdik!

Yılbaşı bize göre yılın en ışıltılı ve eğlenceli zamanı. Özellikle yeni yıl gecesi için bir planımız varsa, kıyafet seçiminden makyaja hazırlık yapması son derece keyifli. Peki senin bu yılbaşı için bir planın var mı? Nasıl bir makyaj yapacaksın şimdiden düşünmeye başladıysan, sana ilham vermeye geldik. Yeni yıl partisinde göz kamaştırmanı garantileyecek, ışıl ışıl yılbaşı makyajı önerilerimizi bir araya getirdik!

Yılbaşı için dumanlı göz makyajı

Göz Kamaştırmanı Garantileyecek Yılbaşı Makyajı Önerileri_1

Eğer bu yılbaşı çekici bir makyaj yapmak istiyorsan, yeni yıl gecesi yapabileceğin harika bir göz ve dudak makyajı önerimiz var. Gözlerde doğal dumanlı bir göz makyajı ve kırmızı ruj ile göz kamaştıracağına eminiz. Bu çekici makyaj için Maybelline New York The Rock Nudes far paleti ve dudaklarında Color Sensational rujlardan Siren in Scarlet rengi tam yılbaşı makyajın için biçilmiş kaftan!

Gözlerde vişne tonları

Göz Kamaştırmanı Garantileyecek Yılbaşı Makyajı Önerileri_2

Sezonun en trend renklerinden biri de vişne tonları. Eğer bu yılbaşında siyah bir kıyafet giymeyi düşünüyorsan, göz makyajında vişne tonlarına yer vererek renkli ve çekici bir etki yakalayabilirsin. Urban Decay’in Naked Cherry far paletindeki bu iştah açıcı tonlarla yapacağın dumanlı göz makyajı için biraz daha tüyoya ihtiyacın varsa, “Urban Decay Naked Cherry ile Çekici Dumanlı Göz Makyajı” makalemize göz atmayı unutma. Makyajının son adımında All Nighter makyaj sabitleme spreyini kullanarak tüm gece boyu asla bozulmacak bir makyaja sahip olabilirsin!

Buğulu gözler ve mat dudaklar

Göz Kamaştırmanı Garantileyecek Yılbaşı Makyajı Önerileri_3

Buğulu göz makyajı, özel gün makyajlarının kurtarıcısı. Doğal tonlarda iki far kullanarak kolayca yapabileceğin bu çekici makyajı, dudaklarında nude tonlu mat bir ruj ile tamamlayabilirsin. Armani Beauty’nin Rouge D’Armani Matte serisinden 102 Androgino rengi herkese yakışacak bir nude tonu!

Yılbaşı makyajının olmazsa olmazı: Kırmızı ruj!

Göz Kamaştırmanı Garantileyecek Yılbaşı Makyajı Önerileri_4

Yılbaşı makyajı denince akla ilk gelenlerden biri de kırmızı ruj! Son derece etkileyici bir etki bırakan kırmızı ruj makyajını siyah göz kalemi ile kombinleyebilirsin. Kusursuz kırmızı ruj makyajı için sana çok iddialı ama aynı zamanda da çok pratik bir önerimiz var: YSL Beauty’nin Rouge Pur Couture The Slim serisinden 21 numara, tam yeni yıla yakışacak bir kırmızı. Köşeli yapısı ile dudak kalemine bile ihtiyaç duymadan kolayca uygulayabileceğin bu kırmızı rujla yeni yıl gecesi tüm gözler üzerinde olacak!

Glitter göz makyajı

Göz Kamaştırmanı Garantileyecek Yılbaşı Makyajı Önerileri_5

Yılın en ışıltılı akşamına, ışıl ışıl, bol glitterlı bir göz makyajı çok yakışır! Gözlerinde kullanacağın glitter farlar ile gecenin en dikkat çekici ismi olabilirsin. Bunun için L’Oréal Paris’in yılbaşı özel koleksiyonundaki mor renkli glitter farı ve gümüş glitter eyeliner’ı kullanabilirsin. Makyajının son adımında ışıltılı son dokunuşu yapmak için Star Drops likit aydınlatıcıyı yüzünün yüksek noktalarına uygulayabilirsin.

Bakışlarında takma kirpik etkisi

Göz Kamaştırmanı Garantileyecek Yılbaşı Makyajı Önerileri_6

Eğer yılbaşı makyajında sadece kırmızı ruj sürmek ve göz makyajını hafif tutmak istiyorsan, kirpiklerinde ekstra belirgin ve hacimli bir etki elde etmelisin. Bunun için de kirpiklerine takma kirpik etkisi verecek bir maskaraya ihtiyacın olacak. Lancôme’un Monsieur Big maskarası, kirpiklere 12 kata kadar verdiği hacimle bizi yılbaşı gecesinin yıldızı yapacağı garanti!

Renkli yılbaşı makyajı

Göz Kamaştırmanı Garantileyecek Yılbaşı Makyajı Önerileri_7

Eğer klasik görünümler bana göre değil diyorsan, renkli bir yılbaşı makyajı denemelisin. NYX Professional Makeup’ın yeni Sugar Trip makyaj koleksiyonundaki renkli far paletleri, mat rujlar, illüzyon etkili aydınlatıcıları mutlaka denemelisin. Bu özel koleksiyonu incelemek için “İnceliyoruz: NYX Professional Makeup Sugar Trip Koleksiyonuyla Şeker Gibi Bir Yılbaşı” makalemize göz atmayı unutma!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön