loader

Göz Kamaştırmanı Garantileyecek Yılbaşı Makyajı Önerileri

Favoriye Ekle

Yeni yıla sayılı günler kala, yılbaşı makyajının nasıl olacağını düşünmeye başladıysan, yılbaşı akşamı göz kamaştırmanı garantileyecek makyaj önerilerimizi bir araya getirdik!

Yılbaşı bize göre yılın en ışıltılı ve eğlenceli zamanı. Özellikle yeni yıl gecesi için bir planımız varsa, kıyafet seçiminden makyaja hazırlık yapması son derece keyifli. Biliyoruz bu yılbaşı gecesi, diğer yılbaşı gecelerinden biraz farklı olacak. Arkadaşlarınla bir araya gelmek yerine sanal buluşmalar planladığını tahmin ediyoruz. 2021 yılına girerken nasıl bir makyaj yapacaksın şimdiden düşünmeye başladıysan, sana ilham vermeye geldik. Yeni yıla en güzel halinle girmeni ve evde olsan dahi yılbaşı ruhuna girmeni sağlayacak ışıl ışıl yılbaşı makyajı önerilerimizi bir araya getirdik!

Yeni yıl için aydınlan!

yeni yıl için aydınlan

Yeni yıl akşamı için hazırlanmaya ten makyajından başlamalısın. Ten makyajın gece boyu pürüzsüz, canlı ve aydınlık görünmeli! Makyajında en istemediğimiz görüntü cildinin yağlanması ve parlaması. Bu yüzden en güvendiğimiz fondötenle ten makyajına başlıyoruz. L'Oréal Paris True Match fondöten, cildine bakım yaparken aynı zamanda aydınlık ve fresh bir görünüm sağlıyor. Ciltle mükemmel uyum sağlayan ve gün içinde yağlanma yapmayan bu fondöteni biz her özel gün makyajında kullanıyoruz. Yılbaşı akşamı için kusursuz görünmek ve enerjinle ışık saçmak için göz altına da True Match Göz Kremi İçeren Kapatıcıyı uygulamalısın. Göz altındaki yorgunluk belirtilerini gizleyen ve ince kırışık görünümünü kapatan bu makyaj malzemesi 2021 yılının kurtartıcısı olacak.

Yılbaşı için altın göz makyajı

L'Oréal Paris Gold Mirage Krem Far 04 Tigers Eye

Eğer bu yılbaşı çekici bir makyaj yapmak istiyorsan, yeni yıl gecesi yapabileceğin harika bir göz makyajı önerimiz var. Gözlerde altın tonlarında minimal fakat çekici göz makyajı partinin en havalı kadını olacağına eminiz. Bu çekici makyaj için L'Oréal Paris Gold Mirage Krem Far 04 Tigers Eye rengini kullanabilirsin.

Altın renkli bu krem far, yılbaşı göz makyajına yepyeni ve ışıl ışıl bir görünüm kazandıracak. Her ne kadar bu yılbaşında evde olsak bile, yeni yıla yakışır bir şekilde ışıl ışıl parlamak sonuna kadar hakkımız!

Kirpiklerini ön plana çıkar

Kirpiklerini ön plana çıkar

Eğer yılbaşı makyajında sadece altın rengi eyeliner uygulamak ve göz makyajını daha minimal tutmak istiyorsan, kirpiklerinde ekstra belirgin ve hacimli bir etki elde etmelisin. Bunun için de kirpiklerine mega hacim etkisi verecek bir maskaraya ihtiyacın olacak. L’Oréal Paris Air Volume maskara, kirpiklere verdiği yoğun hacim etkisiyle göz makyajını ön plana çıkaracak. Kirpiklerini hacimle uzatırken, ağırlık yapmayan ve adeta hava kadar hafif olan bu maskara yılbaşı akşamı keyifle eğlenmene yardımcı olur. Sen eğlenirken kirpiklerin de seni yılbaşı gecesinin yıldızı yapacağı garanti!

Yılbaşı akşamı için aydınlan!

Yılbaşı akşamı için aydınlan!

Yılbaşı gecesi hiç olmadığı kadar canlı ve renkli olmalısın. Evde olsan dahi arkadaşlarınla veya ailenle FaceTime yaparken canlı görünümünden ödün verme. Evde yılbaşı makyajının ışıl ışıl görünmesi için en güvendiğin aydınlatıcılardan birini kullanmalısın. L'Oreal Paris Glow Mon Amour Likit Aydınlatıcı'yı dilersen tek başına aydınlatıcı olarak kullanabilir veya fondötenine karıştırabilirsin. Yeni yıl akşamı her iki tekniği de uygulamak serbest! Fondöteninle mükemmel bir uyum sağlayan bu aydınlatıcı, cildinde çok doğal görünür, kendi ışıltını ortaya çıkarır. Ten makyajını daha sıcak göstermek için bronzer kullanmayı de unutma. L'Oréal Paris Bronze Please Bronzerı'ı tıpkı kontür yapar yüzünü boyutlandırmak için kullanabilirsin. Bronzlaştırıcı etkili mat pudra, kadifemsi dokunuşu ve ipeksi mikro pigmentleri sayesinde cildinde doğal ve sıcacık bir etki yaratacak.

Yılbaşı makyajına biraz renk katmak için L'Oreal Paris Melon Dollar Baby Allık kullanmanı tavsiye ederiz. Karpuz kokusuyla seni kış aylarında mest edecek, tıpkı yaz makyajında olduğu gibi capcanlı gösterecek.

Yılbaşı makyajının olmazsa olmazı: Kırmızı ruj!

Yılbaşı makyajının olmazsa olmazı: Kırmızı ruj!

Yılbaşı makyajı denince akla ilk gelenlerden biri de kırmızı ruj! Son derece etkileyici bir etki bırakan kırmızı ruj makyajını siyah göz kalemi ile kombinleyebilirsin. Kusursuz kırmızı ruj makyajı için sana çok iddialı ama aynı zamanda da çok pratik bir önerimiz var: L'Oreal Paris Rouge Signature Empowereds Likit Mat 137 Red, tam yeni yıla yakışacak bir kırmızı. Likit mat yapısı yapısı ile dudak kalemine bile ihtiyaç duymadan kolayca uygulayabileceğin bu kırmızı rujla yeni yıl gecesi tüm gözler üzerinde olacak!

Yılbaşı makyajını nasıl sabitlemeli?

Yılbaşı makyajını nasıl sabitlemeli?

L’Oréal Paris’in Infaillible Magic makyaj sabitleme spreyini mutlaka yılbaşı makyajına uygulayarak gece boyu kusursuz görünmenin keyfini çıkarmalısın. Makyajının yağlanarak parlamasına engel olan ve makyajın akmasını önleyen bu makyaj spreyini her özel gün makyajında kullanabilirsin. Makyajını ağırlaştırmayan bu sprey, sana adeta kalıcı makyaj deneyimi yaşatacak.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön