loader

Göz Makyajı Yapmadan Sadece Ten Ürünleri ile Canlı Görünme Tüyoları

Favoriye Ekle

Maskara, eyeliner ve farları tümüyle bir kenara bırakıp sadece ten makyajı yapıp çıkmak ilgini çektiyse, işte göz makyajsız güzel görünmenin sırları!

Göz makyajı rutinine her gün zaman ayırmak istemiyor olabilirsin. Ya da belki de doğal makyaj görünümü konusunda kendini bir adım öteye taşımak istiyorsundur. Öyleyse hiç zaman kaybetmeden ten makyajı ürünleriyle sadece birkaç hamlede dinç ve göz alıcı görünmenin sırlarını keşfetmelisin! Bu dersimizin konusu, makyajsız makyaj tüyoları - Vol 3857830358. :) 

Göz makyajı yapmadan sadece ten rengini eşitlemek ve yüze aydınlık bir görünüm kazandırmak bu yıl bizce çok moda olacak. Çünkü göz makyajsız makyajın yarattığı çekici masumiyet inkar edilir gibi değil. Hadi, doğal makyaj modelleri konusunda ufkunu genişletelim ve bu kez de yalnızca ten makyajı ile daha canlı bir görünüm yaratmanın gizemlerini çözelim!


Pürüzsüz Bir Görünüm için Makyaj Bazı Kullan

Pürüzsüz Bir Görünüm için Makyaj Bazı Kullan

Doğal güzelliğinin sırrını öğrenmek isteyenlerin yoğun ilgisine hazırsan, pürüzsüz bir cilt görünümü yaratmaya başlıyoruz. Ve pek tabii ilk adımda cildimizde ipeksi bir etki bırakacak makyaj bazını ile uyguluyoruz. Çünkü doğru etkiye sahip bir makyaj bazı seçerek çok daha pürüzsüz bir görünüm yakalayabilirsin. Üstelik özenle seçtiğin kapatıcı ve fondötenlerin kalıcılığını artırmak için de makyaj bazlarına bir şans vermelisin!

L'Oréal Paris Prime Lab Gözenek Gizleyici Makyaj Bazı ile makyajsız makyaj görünümü yaratmaya güçlü bir başlangıç yapabilirsin! Bu kapatıcının gözenek ve hatta ince çizgileri gizleme noktasında sunduğu sihirli etkiden faydalanabilirsin. Biz L'Oreal Paris Prime Lab Makyaj Bazı’nın ciltte yarattığı yumuşacık hisse ekipçe aşığız!

Serum Fondöten Kullan

Serum Fondöten Kullan

Cildini hazırladığına göre şimdi hayal ettiğin doğal ve canlı cilt görünümü için fondöten uygulamasına başlayabilirsin. Göz makyajı adımlarını pas geçtiğin için odak noktan ten makyajı olmalı. Bu nedenle doğal bitişli bir serum fondöten seçerek işe başlayabilirsin. Aradığın güçlü etkilerin tümüne ulaşmak ve hatta aynı zamanda cilt bakımı etkisinden de yararlanmak için L’Oréal Paris True Match Nude Serum Fondöten ile tanışmalısın! L’Oréal Paris True Match Serum Fondöten’in yüzde 1 saf hyaluronik asit içeriği sayesinde, cildine ihtiyaç duyduğu bakımı sunma noktasında da destek sağlayabilirsin. 

L’Oréal Paris True Match Serum Fondöten, fondöten gibi renk eşitliyor ve tıpkı bir serum gibi cilt bakımı yapıyor. Üstelik sunduğu aydınlık ve taze görünümün yanı sıra düzenli kullanımda cildin daha dolgun ve pürüzsüz görünmesi sağlıyor. Doğal görünümlü makyaj trendlerini yakalamak için ten makyajıyla cilt bakımı lüksünü sen de keşfet!

Kamufle Et ve Dengele: Kapatıcı Uygula

Kamufle Et ve Dengele: Kapatıcı Uygula

Doğru nitelikte bir kapatıcı ile ten makyajına güç katabilirsin. Ancak bu kez kapatıcıyı kirpik diplerinden özellikle uzak tutmalısın. Çünkü bu aşamada kapatıcı kullanmamızın asıl nedeni, şehir hayatının hediyesi diyebileceğimiz yorgun görünümü ortadan kaldırmak ve daha aydınlık bir etki yaratmak. Zaten asıl önemli adım da bu. 

Aradığın taze görünüme giden yolda L'Oréal Paris Infaillible More Than Concealer en etkili silahın olabilir! Yüksek kapatıcılığı ile kalplerde taht kuran L’Oréal Paris Infaillible More Than Concealer tüm yüze uygulanabilen kapatıcı’nın sunduğu doğal bitişli etkiye bayılacaksın! Editör ekibi olarak beyaz tenden esmer cilt tonlarına kadar pek çok farklı deneme yaptık ve sonuca hepimiz hayran kaldık.

Bronzer ile Cildini Isıt

Bronzer ile Cildini Isıt

Küçük ışık oyunları, boyutlandırmalar ve cildinde yaratacağın hafif sıcak dokunuşlar daha canlı ve sağlıklı bir görünüm elde etmek için birebir! Daha kalkık bir burun görünümü ya da belirgin elmacık kemikleri yaratmak için aradığın etki L’Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Bronzer’da gizli olabilir. Üstelik L’Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Bronzer’ı göz kapaklarının katlanma bölgesine uygulayarak bakışlarına derinlik de katabilirsin. 

Tabii highligter’ı da unutmamak lazım. Elmacık kemiklerin, burnunun ucu ve özellikle de göz pınarların ile kaşlarının altına yapacağın bir highlighter dokunuşu tüm yüzünde ve bakışlarında fark yaratmaya yetecek.

Basit Ama Etkili Makyajsız Makyaj Tüyoları

Basit Ama Etkili Makyajsız Makyaj Tüyoları

  • Dudaklarına hafif nemli ve dolgun bir görünüm katarak canlı görünümünü bir adım üste taşıyabilirsin. Nemli, parlak ve doğal bir dudak makyajı hedefliyorsan L’Oréal Paris Infaillible 2-step 24 Saat Kalıcı Likit Ruj & Balm’ın 801 Toujours Toffee tonuna bir şans vermelisin.
  • Kaşlarını taramayı ve sabitlemeyi de atlamamalısın. Doğal ve çekici bir görünüme giden yolda üşengeçliğe çok da fazla yer olmadığını unutma!
  • Kaşlarını tarayıp sabitlediysen eskilerin ok gibi dedikleri cinsten bir kirpik görünümü yaratmak için kirpik kıvırıcının gücünden faydalanabilirsin. Ya da hiç göz makyajı yapmadan çıkmaya gönlün el vermiyorsa, L’Oréal Paris Telescopic Lift Maskara ile abartısız ama etkili bir kirpik görünümü yaratabilirsin.
  • Son olarak; en vurucu etkiyi, yani gülümsemeni bir an bile yüzünden eksik etmemeye özen göstermelisin. Çünkü doğal ışıltını en doğru şekilde ancak içten bir gülümsemeyle yansıtabilirsin. :)

Göz makyajı adımlarını atlayarak ten makyaj ürünleri ile havalı bir görünüm yaratmanın sırlarına artık hakimsin. İşin temel sırrı kapatıcı ve highlighter kullanımında saklı. Öyleyse şimdi, doğal ve dinamik görünüşünle beğeni dolu bakışların tadını çıkarmaya başlayabilirsin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler