loader

Gözenekleri gizleyen makyaj önerileri

Favoriye Ekle

Geniş gözeneklere sahip olanlar için makyaj yapmak zor olabiliyor. Gözenekleri kapatmak istediğimizde yanlış uygulanan makyaj, gözenekleri daha da belirgin hale getiriyor. Endişelenme, gözenekleri gizlemenin yollarını senin için anlattık! Bu önerilere kulak ver ve kusursuz ten makyajıyla tanış!

Makyaj bazını doğru seç

Lancôme'un yeni Prep & Matte matlaştırıcı ve gözenek gizleyici makyaj bazı

Makyaja başlarken mutlaka makyaj bazı uygulamalısın. Geniş gözeneklere sahip olanlar, bu adımı asla atlamamalılar. Gözenek küçültücü makyaj bazı sayesinde pürüzsüz ve gün boyu kalıcı görünen ten makyajına kavuşabilirsin.

Cildinin ihtiyacına göre doğru seçeceğin bir makyaj bazı, porselen etkisinde bir ten makyajı elde etmeni sağlayacak. Eğer cildinde gözenek görünümü, ince çizgi ve parlamalardan şikayetçiysen, Lancôme'un yeni Prep & Matte matlaştırıcı ve gözenek gizleyici makyaj bazını uygulayabilirsin. Bu bazı fondöten adımından önce uyguladığında, gözeneklerini gizleyebilir, gün içinde cildinin yağlanmasını kontrol altına alabilir, aynı zamanda da nemlenmesini sağlayabilirsin.

Lancôme'un yeni Prep & Matte matlaştırıcı ve gözenek gizleyici makyaj bazını before after

Fondöten adımından önce cildine uygulayacağın Lancôme Prep & Matte gibi aynı zamanda nemlendirme özelliği de bulunan likit makyaj bazları, fondötenin çok daha doğal ve kusursuz durmasını da sağlayabilirsin.

Pürüzsüz, porselen gibi bir ten makyajı elde etmek için, makyaj bazını bölgesel bir şekilde de uygulayabilirsin. Gözenek ve ince çizgi problemlerinin daha yoğun olduğu bölgelere odaklandığında, çok daha net ve kusursuz bir sonuç elde edebilirsin.

Lancôme'un Blur & Go stick makyaj bazı

Lancôme'un Blur & Go stick makyaj bazı ise kremsi yapısı ile gözenek ve ince çizgileri anında gizleyerek çok etkili bir sonuç veriyor. Yumuşacık kremsi yapısıyla, ten üzerinde kayıp gittiği için çok pratik bir uygulama sağlayan bu stick formdaki makyaj bazı, aynı zamanda gün içinde ten makyajına rötüş yapmak için de kullanılabiliyor.

Lancôme'un Blur & Go stick makyaj bazı before after

Fondötenin kalıcılığını artıran, cildi çok pürüzsüz ve gözeneksiz gösteren bu stick makyaj bazı, yarı saydam rengiyle her cilt tonuna uyum sağlayabiliyor. Gözenekler üzerindeki sihirli etkisi de gerçekten şaşırtıcı cinsten. Bu baz üzerine fondöten uygulandıktan sonra ortaya çıkan sonuç o kadar pürüzsüz ki, bir kere kullandıktan sonra insanda bağımlılık yaratıyor!

Fondöten adımı

gözenek gizleyici makyaj bazları

Bu iki bazla en iyi anlaşan, cilde anında kadife etkisi veren, 24 saate varan kalıcılığıya çok severek kullandığımız Lancôme Teint Idole Ultra Wear fondöten, ten makyajımızın tamamlayıcısı. Yüksek kapatıcılığı ile cildi pürüzsüz gösteren, aynı zamanda da varlığı hissedilmeyen bu fondöteni mutlaka denemelisin!

Editörün Önerisi: Eğer ten makyajının bu kusursuz görünümünün kalıcılığını artırmak istiyor, aynı zamanda parlamaların tamamen önüne geçip, gün boyu bozulmadan kalmasını istiyorsan, kadife gibi bir ten makyajı için Lancôme Long Time No Shine transparan pudrayı T bölgene uygulayabilir, üzerine de son adımda Lancôme Fix It Forget It makyaj sabitleme spreyini uygulayabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler