loader

Gözlerini olduğundan daha büyük gösterecek sırrı açıklıyoruz!

Favoriye Ekle

Sen de gözlerinin küçüklüğünden şikayetçi misin? Makyaj yaptığında istediğin vurguyu ve etkiyi verememenin sebebi, gözlerine yaptığın yanlış makyaj hilelerinden dolayı olabilir. Küçük gözlü kadınların imdadına yetiştik! Gözlerini sadece 3 adımda daha vurgulu ve büyük göstermek istiyorsan seni yazının devamına alalım.

1. Adım: Gözlerini çerçevele

Gözleri daha büyük göstermek için yapılan hatalarından başında, kalın eyeliner çizgileri geliyor. Gözlerini minimal çizgiler ile büyük göstermen mümkün. Bunun için gözlerini doğru çerçevelemek gerekiyor. Gözlerini daha büyük göstermek için dikkati gözlerinin iç ve dış kenarlarına vermelisin. Gözlerinin ortasını boş bırakacak şekilde gözlerinin alt ve üst kenarlarına yan V şeklinde göz kalemini uygula.

2. Adım: Doğallık

Sıra geldi gözlerini daha vurgulu gösterecek adıma. Şimdi, göz kaleminin arkasındaki minik sünger yardımı ile üst kirpik diplerine uyguladığın göz kalemini dağıt. Böylece hafif bir dumanlı göz makyajı efekt yaratabilirsin. Daha yoğun makyaj görünümü için, bu adımda far kullanabilirsin.

3. Adım: Hacimli kirpikler

Gözlerini daha vurgulu göstermek istiyorsan, en etkili silahın:Maskaradır. Maskaranı uygulamadan önce kirpiklerini kıvır. Daha sonra, maskaranı kirpik dibinden uca doğru zigzag hareketler ile uygula. İki kat maskara ile bütün dikkatini gözlerinde toplayacağına emin olabilirsin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler