Gratis İndiriminden Neler Alınır?

Gratis İndiriminden Neler Alınır?

İndirim zamanları, bizim gibi makyaj junkie’lerin en sevdiği günler! Bugünkü yazımızda, “Gratis indiriminden neler alınır?” sorusunu, en sevdiğimiz ürünlerle birlikte yanıtlıyoruz!

Kozmetik ve makyaj malzemelerindeki indirimler, alışveriş konusuna en çok yüzümüzü güldürenlerden. Bizim gibi makyaj sever biriysen, özellikle Gratis indirimi dendiğinde senin için akan sular duruyor olmalı. İndirimlere hazırlıksız yakalanmamak ve en kazançlı alışverişi yapmak için harika bir “İndirim alışverişi rehberi” hazırladık. Gratis indiriminden neler almalı, hangi ürünleri kaçırmamalı merak ediyorsan, bu yazımız çok işine yarayacak!

L’Oréal Paris Les Chocolats Ultra Mat Likit Rujlar


L’Oréal Paris Les Chocolats Ultra Mat Likit Rujlar

Son zamanlarda çikolata kokularıyla aklımızı başımızdan alan, L’Oréal Paris’in yeni Les Chocolats likit mat rujları, Gratis indiriminin ilk durağı. Hem leziz çikolata kokuları, hem çikolatadan ilham alan nüde renkleri, hem de incecik ve tüm gün kalıcı mat bitişleriyle bu rujları bir an önce denemen gerek! Gratis indiriminden hangi ruj alınır diye düşünüyorsan, cevap: L’Oréal Paris Les Chocolats likit mat rujlar!

Maybelline New York Lash Sensational Maskara


Maybelline New York Lash Sensational Maskara

Maybelline New York rimelleri ne kadar sevdiğimizi bilirsin, işte Gratis indirimi de bittikçe yerine yenilerini almak için harika bir fırsat. En yakın Gratis indiriminde denemen için de sana rimel önerimiz Maybelline New York’un Lash Sensational maskarası. Kirpiklere yelpaze etkisi ve hacim veren, tek tek ayıran bu maskara, bugüne kadar en sevdiklerimizden. En iyi rimel önerilerimize göz atmak istersen de, makalemizi okumayı unutma!

L’Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Fondöten


L’Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Fondöten

L’Oréal Paris, Gratis indiriminde en avantajlı markalardan birisi. Özellikle L’Oréal Paris fondötenler, rujlar ve kapatıcılar, indirim alışverişinde odak noktamız oluyor. Sana Gratis indiriminde önereceğimiz ilk L’Oréal Paris ürünlerinde biri de, son zamanlarda elimizden düşüremediğimiz bir fondöten. İnce ve hafif yapılı, yüksek kapatıcılığa sahip, aynı zamanda tüm gün kalıcı ve temasa, bulaşmaya dayanıklı Infaillible 24H Fresh Wear fondöteni, indirim alışverişinde listenin en başına ekle. Verdiği pürüzsüz etki, gün boyu kalıcılık ve ağırlık yapmayan yüksek kapatıcılık senin de vazgeçilmezin olacak.

Garnier C Vitaminli Taze Karışım Kağıt Yüz Maskesi


Garnier C Vitaminli Taze Karışım Kağıt Yüz Maskesi

Cilt bakımı ürünleri, Gratis indirimlerinin göz bebeği. Özellikle de Garnier’de Gratis indirimleri, her gün kullandığımız cilt bakımı ürünlerini yenilemek için kaçırılmaz bir fırsat. Garnier’in kağıt maskelerini çok severek kullandığımız için, bu indirimde kaçırmak istemediğimiz yeni bir ürün daha var: Garnier C Vitaminli Taze Karışım Kağıt Yüz Maskeleri! İçeriğindeki C vitamini sayesinde kullanır kullanmaz cildi tazeleyen, ışıldamasını sağlayan bu maskeyi karıştırarak hazırlaması da çok keyifli!

L’Oréal Paris Yorgunluk Karşıtı Şeker Peelingi


L’Oréal Paris Yorgunluk Karşıtı Şeker Peelingi

Konu cilt bakımından açılmışken, bir peeling önermeden de olmaz! Gratis indiriminde mutlaka ama mutlaka bakman gereken cilt bakımı ürünlerinden biri de L’Oréal Paris’in Şeker Peelingleri. Özellikle yeni çıkan, kahveli Yorgunluk Karşıtı Şeker Peelingi’ni mutlaka denemelisin. %100 doğal kaynaklı 3 şeker, kahve çekirdekleri, tatlı badem yağı ve Hindistan cevizi yağı ile cilde enerji veren bu peeling, yorgun görünümü gidemeye yarıyor. Gratis indirim alışverişi listene eklemeyi unutma!

Maybelline New York Color Sensational Made For All Rujlar


Maybelline New York Color Sensational Made For All Rujlar

Gratis indiriminin bir diğer yıldızı da Maybelline rujlar. Özellikle yeni çıkan Color Sensational Made For All rujlar, asla kaçmaz! 50’den fazla cilt tonunda denenen ve istisnasız herkese yakışan evrensel tonlardan oluşan bu ruj koleksiyonunu denemelisin! Özellikle “Bana kırmızı ruj yakışmaz.” gibi bir önyargın varsa, her cilt tonuna yakışan rengiyle 382 Red For Me, hayallerinin kırmızı mat ruju olabilir, bizden söylemesi!

L’Oréal Paris More Than Concealer Kapatıcı


L’Oréal Paris More Than Concealer Kapatıcı

En yoğun göz altı halkalarını bile tek seferde gizleyen, incecik yapısıyla varlığı hiç hissedilmeyen ama etkisini gün boyu sürdüren, yüksek kapatıcılığa sahip bir kapatıcı arıyorsan, L’Oréal Paris’in yeni kapatıcısı More Than Concealer’ı mutlaka denemelisin. Büyük aplikatörü sayesinde tek seferde yoğun bir uygulama sağlayan, incecik ama son derece yüksek kapatıcılığa sahip More Than Concealer, kapatıcı önerilerimiz listesinin en üstünde, o yüzden Gratis indiriminde kaçırmamanı şiddetle öneririz.

Maybelline New York Lemonade Craze Far Paleti


Maybelline New York Lemonade Craze Far Paleti

İç ısıtan renkleri ve mis gibi limonata kokusuyla bizi yaklaşan bahara enerjik bir şekilde hazırlayan Maybelline New York far paletlerinden Lemonade Craze, Gratis indiriminde gözümüze kestirdiğimiz diğer bir ürün. Işıltılı, metalik ve mat farları bir arada barındıran, sarı ve fuşya gibi kolay bulunmayan renkleri içeren bu far paletiyle hem gece hem de gündüz makyajlarını pratik bir şekilde yapmak mümkün. Eğer senin de kullanışlı bir far paletine ihtiyacın varsa, mutlaka listene ekle!

L’Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu


L’Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu

Cildinin kuruluğundan şikayetçiysen ve iyi bir nemlendirici arayışındaysan, bu Gratis indiriminde sana “Mutlaka bakmalısın” dediğimiz bir ürün var: L’Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu. Cildi anında ferahlatan, 72 saate kadar nemli kalmasını sağlayan, ışıltı veren Nem Terapisi Aloe Vera Suyu, sende bağımlılık yaratacak!