loader

Güneş kadar güzel: 4 adımda doğal ışıltını meydana çıkar

Favoriye Ekle
Güneş kadar güzel: 4 adımda doğal ışıltını meydana çıkar

Kalabalıkların içinde bile her daim kendini belli eden, abartıdan uzak ama en doğal halinde bile ışıl ışıl ışıldayan o kızlara hep hayran olduk! Onların sırrı ise bir parça dudak parlatıcısı bir parça özgüvende saklı. Doğal ışıltını ön plana çıkarman için bilmen gerekenleri açıklıyoruz!

1. Cilt bakımı

Aydınlık bir güzellik stilinin ilk adımı bakımlı bir ciltten geçer. Cilt bakımını asla ihmal etmemelisin. Gözünü korkutan ve hep kaçtığın cilt bakım seansları yalnızca günde iki defa beş dakikadan az bir vaktini alacak: temizle, tonikle ve nemlendir. İşte bu kadar. Tabii her akşam yatmadan önce makyajını temizlemen gerektiğini söylemeye gerek bile duymuyoruz!

2. BB Krem

BB Krem trendi önce Asya'da ardından Avrupa'da önü alınamaz bir şekilde yükseldi. Bu kremleri bu kadar çok sık duymanın tek bir nedeni var: işe yarıyor olmaları! Hem yüzünü nemlendiriyor, hem kusurlarını kapatıyor, hem cilt rengini eşitliyor hem güneşin zararlı etkilerinden koruyor. Daha ne olsun! Makyaj çantamıza BB Kremi atmak için geç bile kaldık.

3. Dudak koruyucular

Dudaklarını nemlendirirken, hafifçe parlatmak ister misin? Dudak koruyucuları bunun için birebir. sezonun trendi nude dudakları elde etmek için de en iyi yöntem. Eğer biraz renklenmek istersen, renklendirilmiş dudak balmlarına da yönelebilirsin.

4. Mutluluk

Tüm bu güzellik rituellerinden uzak gibi gözükse de, aslında dışarıya verdiğin enerji güzellik stilinle son derece alakalı. Kulağa klişe gelebilir ancak bir o kadar doğru, güzellik içten başlıyor. Stilini içten bir gülümseme ile tamamla. Işıldamaya artık hazırsın.

Daha fazla güzellik tüyosu Makyaj.com'da seni bekliyor!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön