loader

Güneş korumasında yeni ikon: Lancôme UV Expert

Favoriye Ekle

Günlük yaşantında bir kafede kahveni yudumluyorken, bir ağacın gölgesi altında baharın keyfini çıkarıyorken ya da sadece evde dinleniyorken dahi UV ışınlarının etkisi altında olduğunu biliyor muydun?

Tepemizdeki tehlike

Lancôme Labarotuvarları, güneşin zararlı ışınlarının cildin derin katmanlarını etkilediğini ortaya koydu. Cildimizin en büyük düşmanı bu ışınlar, serbest radikal oluşumuna, DNA bozukluğuna, cildin yapısını destekleyen fibroblastlarda hasara sebep olabiliyor. Oldukça tehlikeli olan bu ışınlar ciltte renklenmeye ve cildin erken yaşlanmasında önemli rol oynuyor. UV ışınlarının yaklaşık %75'ini oluşturan ve UVA adı verilen bu ışınlar cildi 3 seviyede etkiliyor:

Yapısal etki: Cildin savunması güçsüzleşiyor ve cilt nemini kaybediyor.

İşlevsel etki: Cilt elastikiyeti azalıyor ve kırışıklıklar oluşuyor.

Cilt tonu etkisi: Cilt tonu donuklaşıyor ve lekeler oluşuyor.

Şimdi güneş koruması ile anında tazelenme bir arada!


Maruz kaldığımız güneş ışınlarının bu zararlı etkilerine karşı, artık hem 12 saat güneş koruması, hem de cildi anında güzelleştirme etkisiyle UV Expert Güzellik Bazı yanımızda!

SPF 50 korumasıyla güneşin zararlı ışınlarına karşı savaşan, gül özüyle de cilde pürüzsüz bir görünüm kazandıran Uv Expert Güzellik Bazı, matlaştırıcı dokusuyla da parlamayı önlüyor. SHAKA SHAKA isimli özel formüle sahip bu bazı kullanmadan önce kutuyu sallamak gerekiyor, böylece mükemmel bir makyaj bazı kıvamına gelen ürün fondötenimizin çok daha uzun süre dayanmasını sağlıyor.

UV Expert Güzellik Bazı ile cildi aynı anda UV ışınlarına karşı korumak, canlandırmak ve güzelleştirmek mümkün!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler