loader

Güneş makyajı: Turuncu tonlarıyla ışılda

Favoriye Ekle
Güneş makyajı: Turuncu tonlarıyla ışılda

Bu sıcak günlerde, turuncu tonlarıyla güneş gibi bir makyaja sahip olmayı kim istemez? Farklı görünümü ve içi ısıtan stiliyle ilham kaynağımız olan bu makyajı uygulamak için adımlarımıza göz atabilirsin.

Sıra sende

Birinci adım:

Tenini şeftali tonlarıyla parlatmadan önce, aydınlatıcı makyaj bazını uygula. Sıcak havada makyajın tenine ağırlık yapmaması için BB krem uygulaman yeterli olacaktır. Daha sonra tenine uygun şeftali tonunu seçerek elmacık kemiklerine uygula. Tenin açık renkse, pembeye kaçan şeftali tonları, koyuysa daha turuncuya kaçan tonlar kullanmalısın.

İpucu: Makyaj öncesinde peeling uygulamak, şeftali tonlarının teninde daha güzel görünmesini sağlar.

İkinci adım:

Gözlerde "güneş doğuşu" görünümü için, açık turuncu tonlarında bir far edin. Bu arada eğer uykusuz bir gece geçirdiysen, turuncu kurtarıcın olabilir. Çünkü verdiği sıcak görüntüyle gözlerinin daha açık görünmesini sağlar. Turuncu farı kedi gözü şeklinde, fırçayla uygula ve son olarak siyah maskarayla göz makyajını tamamla.

Üçüncü adım:

Gözlerinde canlı bir renk uygulaması tercih ettiğinden, dudaklarını doğal tutmalısın. Öncelikle natürel tonlarda bir dudak kalemiyle çerçeve çiz. Daha sonra renksiz bir dudak koruyucu veya tercihine göre nude bir ruj uygula.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön