loader

Güneş rehberi: Tenimde bronz ışıltılar istiyorum

Favoriye Ekle
Güneş rehberi: Tenimde bronz ışıltılar istiyorum

Işıldayan, bronz bir tenden daha iyisini hayal edemiyoruz. Kumsal ışıltısını yakalamak ya da yalnızca soluk kış cildine biraz ışık katmak için yapman gereken tek şey güzellik rutininde birkaç küçük değişiklik. Nasıl mı? Bronzer yardımıyla! Tatile gitmeden bronz tanrıça gibi görünmek için yapman gerekenler aşağıda...

Bronzlaştırıcı pudra

Cildine sıcaklık katmak ve doğal bir ten görüntüsü elde etmek için, bronzerının normal cilt tonundan yalnızca iki ton daha koyu olmasına özen göster. Böylece yüzün ve vücudun arasında doğal durmayan bir kontrast yaratmadan, yüzüne sıcaklık katacaksın.

Nasıl uygulamalı?:

Geniş makyaj fırçanı bronzlaştırıcına sür, ve fırçayı parmağına nazikçe çarparak, aşırı uygulamanın önüne geç. Daha sonra ürünü, normalde güneşin yüzünde ilk vurduğu noktalar olan, alnın, burun kemiğin ve çenene uygula.

Otobronzan krem

Otobronzanların kötü bir önü olduğu doğru ama aslında dikkatli uygulandığında, çok doğal sonuçlar elde etmene yardımcı oluyor. Belirsiz sonuçlara odaklanmaya dikkat et.

Nasıl uygulamalı?:

Az miktarda ürün uygula ve yüzüne ve bedenine homojen bir şekilde dağıt. Sprey formüller daha doğal sonuçlar elde etmene yardımcı olacak.

Şimdi tam bir Akdeniz kızı oldun, keyfini çıkar.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön