loader

Güneş tutulması özel: Karanlıkta parla!

Favoriye Ekle

Bu Cuma gecesi (yaşasın sonunda Cuma geldi!) yalnızca hafta sonunu değil, aynı zamanda baharı da karşılıyoruz! Bir de senenin olayı güneş tutulmasını! Güneş tutulması gündelik hayatımızı ya da burcumuzu nasıl etkileyecek bilinmez ama makyajımızı etkileyemeyeceği kesin! Çünkü senin için hazırladığımız önerilerle karanlıkta bile ışıl ışıl ışıldayacaksın!

Karanlıkta bile ışılda!

Güzellik stilimizi her zaman fark etmelerini istiyoruz, karanlıkta dahi! Sen de bizim gibi düşünüyorsan, bu dört adımla yalnızca dakikalar içinde girdiğin her karanlık ortamı aydınlatacaksın!

1. Ten rengini dengele

Ten rengini eşitleyerek makyajına koyul. Böylece cilt kusurların karanlıkta çok da göz önünde olmasa da, cildinin ışıltısı karanlıkta dahi fark edilecek.

2. Aydınlat

Sıra aydınlatmada! Aydınlatıcı kalemini gözlerinin iç köşelerine nokta halinde, göz altlarına ters üçgen şeklinde ve dudak üstünün ortasına şerit şeklinde uygula. Saniyeler içinde hem ışıltılı hem aydınlık bir ten makyajına kavuştun bile!

3. Bakışlarını parlat

Sıra bakışlarına biraz daha parlaklık katma da! Metalik göz farını gözlerinin iç köşelerinden başlayarak göz kapağına doğru uygula. Ardından hafif bir kuyruklu eyeliner uygulaması ile kirpiklerini belirginleştir.

4. Dudaklarını ön plana çıkar

Sıra sezon trendi lip glosslar'la dudaklarını vurgulamada. Nude dudak parlatıcını veya dudak balmını dudaklarına uygula ve sahneyi makyajına bırak!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön