loader

Güz için koyu manikür: Denemeye var mısın?

Favoriye Ekle

Bu sezon, ünlülerden modellere herkes parmak uçlarına koyu ve vamp tonları taşıyor. Güz aylarında koyu bir manikürle tırnaklarını şımartmayı planlıyorsan iyi bir haberimiz var, koyu ojeler güzellik endüstrisinin en kült ürünüdür ve her kıyafetle harika bir uyum yakalar!

Koyu manikürünü evde deneyimlemen için sana kolay bir rehber hazırladık.

Birinci adım:

Baz kat uygulaması ile işe koyuluyoruz. Baz kat tırnaklarınla oje arasında koruyucu bir görev görürken tırnaklarının da renklenmesini önleyecek. İkinci adıma geçmeden önce bir dakika kadar baz katın kurumasını bekle.

İkinci adım:

Bordo ojeni tek kat olarak tırnaklarına sür. Doğru oje uygulaması için üç fırça darbesine ihtiyacın olacak. İlkini tırnağının ortası içini tırnak diplerinden uçlarına doğru uygula. İkinci ve üçüncü darbeyi ise aynı şekilde tırnağının sağ ve sol kısmı için yap. Ojenin ilk katının kuruması için bir iki dakika bekle. Ardından aynı uygulamayı ikinci defa yap.

Üçüncü adım:

Son olarak kalıcı bir manikür için top coat uygulamasına geçeceğiz. Koruyucu bir top coat'u manikürünün üzerine uygula ve kurumasını bekle. Daha parlak sonuçlar için ekstra parlaklık verici top coat'lardan da faydalanabilirsin.

Koyu manikürün artık ilgi odağı olmaya hazır!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön