loader

Güzelliğini kutla: Lancôme 80. yılında!

Favoriye Ekle
Güzelliğini kutla: Lancôme 80. yılında!

Yalnızca bir gül değil

Sıra dışı, ilham veren bir mucize!

İleri görüşlü ve yaratıcı Armand Petitjean'in mucizesi. 1935 yılından bugüne, en büyük tutkusu kadınları güzelleştirmek ve onları daha mutlu etmek. Bir güzellik rüyası, dünyaya sunulan bir gülümseme. Lancôme doğdu. Ve mutluluğun ifadesi; "à la française."

Yalnızca bir koku değil

"Hayat güzeldir" diyen kristal bir gülümseme. Çiçek açan bir esin kaynağı, gerçek bir duygu, masum bir tat. Doğanın en güzel çiçeklerinin ve duyulara hitap eden kokularının hayatı daha güzel yapan sihirli büyüsü.

Yalnızca bilim değil

Mucizevi bir yenilik; araştırmacıların doğanın zirvelerinden esinlenerek elde ettiği sihirli bir buluş. En son teknoloji, modern dünyanın en iyilerini büyüleyici bir gelecek için seçerek tüm kadınlar için güzelliği bir haz haline getiriyor.

Yalnızca bir renk değil

Yüzü aydınlatan göz kamaştırıcı bir öpücük. Bilinçli bir göz kırpış, hayattan keyif alma. Kırmızı, mavi ve pembe. Lancôme renk harikası bir palet yaratarak her kadına kendi güzelliğini yaratma özgürlüğü veriyor.

Yalnızca bir model değil

Daha ziyade feminenliğin özü ve kendin olabilmenin eşsizliği. Hem güzelliği hem de mutluluğu seçebilmek. Sağlıklı ışıldayan güzelliğin "Fransız zarafeti." Dünyaya; "Hayat güzeldir" çağrısı yapan güzelliğin aura'sı. Kadının aura'sı.

Şimdi, bugün, geçtiğimiz 80 yıl ve gelecek yıllar için.

Hayatın renkleri Lancôme ile daha güzel!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön