loader

Güzellik alarmı: Ombre akımı dudaklara sıçradı!

Favoriye Ekle

Korkma karıştır! Saçlardaki ana akım modanın Ombre olduğunu biliyoruz. Bazılarımız bu uygulamanın cesaret gerektirdiğini düşünüyor. Özellikle koyu saçlılar Ombre saçlardan biraz çekinse de, sonuçlar herkesi bir hayli mutlu ediyor. Saçlardaki bu, yaz kokulu renk geçişlerinin dudaklara da sıçradığını müjdeliyor ve seni aşağıya davet ediyoruz.

Sıra sende

Orjinal ve müthiş eğlenceli bu uygulama, birçok defilenin vazgeçilmezi. Nasıl mı yapılır? İki adet mat lipstickle! Yani çok kolay ve keyifli bir güzelleşme süreci.

Bu makyajı gece dışarı çıkarken yaparsan, gecenin en dikkat çekici ve sofistike kızı olacağını garanti ediyoruz. Üstelik dudaklarının rengini soranlara nasıl elde ettiğini anlatınca, yaratıcılığınla kazanacağın artı puanın haddi hesabı yok!

Birinci adım:

Öncelikle iki adet canlı ve uyumlu renk seçmekle işe başla. L'Oréal Paris Glam Matte Lipstickler bu makyaj oyunu için birebir. Mat ve pudralı yapısı zengin pigmentlerle birleşince, ombreli dudaklar çocuk oyuncağı.

İkinci adım:

Tenine uygun renklerde bir ton seçmen parlaklığına parlaklık katacaktır. Bizim önerimiz L'Oréal Paris Glam Matte 511 Skinny Tangerine ve L'Oréal Paris 512 Fuschia Flare renkleri. Sezonun en iddialı rengi olanturuncuyu makyajda kullanmaya cesaret et!

Üçüncü adım:

Seçtiğin ilk tonun birinci katını dudaklarına uygula. Ardından diğerini, dudaklarının tam ortasında daha yoğun olacak şekilde sürerek devam et ve rengi dengelemek için parmaklarınla nazikçe karıştır.

Dördüncü adım:

Son olarak tekrar ilk rengi eline al ve hafifçe dudaklarının orta noktasına uygula. Degrade bir görünüm için yine parmaklarınla rengi kaybetmeyecek şekilde dağıt.

Editörün önerisi:

Mat etkiyi güçlendirmek ve rujunu daha kalıcı kılmak için, ruju uygulamadan önce dudaklarına az miktarda transparan pudra uygulayabilirsin. Böylece ombreli dudaklarını sabitlemiş olacak ve tüm gün dikkat çekebileceksin.

Klasik bir mini siyah elbise, altın veya gümüş rengi sade takılar, tercihine göre yeşil veya herhangi bir canlı kontrast renkte ayakkabı ve son olarak sade bir portföy çanta ile çarpıcı görüntünü tamamlayabilirsin.

İyi eğlenceler güzellik!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön