Güzellik dersleri: Daha ışıltılı bir ten yarat

Favoriye Ekle
Güzellik dersleri: Daha ışıltılı bir ten yarat

Sağlıklı, parlak ve ışıltılı bir ten makyajı yapmanın tüm adımlarını bir araya getirdik!

Cildimizin sağlıklı ve parlak görünmesi için uyguladığımız bazı makyaj tüyolarımız var. Artık makyaj trendleri "glowy skin" yani parlak ve ışıltılı ten makyajlarını gösteriyor. Biz de ışıltılı, sağlıklı, aydınlık bir ten görünümü elde etmenin yollarını araştırdık!

Işıltılı makyaj bazı ile başlaışıltılı makyaj bazı önerisi

Işıltılı ve cilde aydınlık etki veren makyaj bazları, parlak bir ten makyajı için ilk adım. NYX Professional Makeup'ın Born To Glow makyaj bazı, cilde ışıltı vererek daha aydınlık ve canlı görünmesini sağlıyor. Bu makyaj bazını fondötenden önce tüm yüzüne uygulayabilir, istersen fondötenine de karıştırabilirsin.

Işıltılı fondöten önerisi

ışıltılı fondöten önerisi

Ten makyajında doğal ve içten gelen bir ışıltı elde etmek için, aydınlık etkili bir fondöten tercih etmelisin. NYX Professional Makeup'ın Born To Glow fondöteni, cildinin doğal ışıltısını ön plana çıkaran bir fondöten. Kremsi bitişiyle cilde çok kolay dağılan bu fondöten, cildin doğal yapısına uyum sağlayarak cilt tonunu harika bir şekilde eşitliyor. Eğer daha yüksek kapatıcılık istediğin bölgeler varsa, formülü sayesinde doğallıktan uzaklaşmadan üst üste uygulayabilirsin.

Aydınlık bitişiyle Born To Glow, ışıltılı ve parlak ten makyajları için ideal bir fondöten. Üstelik 12 saate kadar kalıcı ve 45 farklı renk seçeneği ile kendi cilt tonuna birebir uyan rengi bulman da son derece kolay. Born To Glow fondöten deneme makalemizde, tüm detayları keşfedebilirsin.

Likit aydınlatıcıları terich et

likit aydınlatıcı önerisi

Ten makyajında doğal bir ışıltı elde etmek için, fondötenini uyguladıktan sonra likit bir aydınlatıcı ile yüzünün yüksek noktalarını belirginleştirebilirsin. Böylece yüzündeki bu noktaların, aydınlık fondöteninin desteğini de alarak ışığı çok daha iyi yakalayacak ve yüzün bütününde aydınlık ve ışıltılı bir görünüm elde etmiş olacaksın.

NYX Professional Makeup'ın Born To Glow likit aydınlatıcıları, hem doğal hem de dikkat çekici bir bitişe sahip. Kremsi formülü ile parmakla bile çok kolay dağılan bu likit aydınlatıcı, ışıltılı ten makyajlarında kullanmayı en sevdiğimiz makyaj malzemelerimizden.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?
Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön