Güzellik Dünyasının Yeni Yıldızı Olmak İster Misin?

Güzellik Dünyasının Yeni Yıldızı Olmak İster Misin?

Güzellik dünyasının yeni yıldızı olmak ister misin? Bu soruya “Hayır” demek oldukça zor!

Güzellik dünyasının nabzı son yıllarda sosyal medyada atıyor. Özellikle makyaj ve bakım konusunda üretilen içerikler hepimizin dikkatini çekiyor ve bu konuya olan ilgimizi besliyor. Makyaja ilgi duyan instabloggerlar ve youtuberlar bu konuda gece gündüz demeden içerik üretiyor ve her birinin kendine has tarzı sayesinde birbirinden farklı içerikler keşfediyoruz. Bu içeriklerin verdiği ilhamla bu dijital platform her geçen gün biraz daha büyüyor ve kalabalıklaşıyor.Eğer sen de bu renkli dünyayata adım atmak istiyorsan, aklında bir Youtube kanalı açmak varsa, Instagram hesabındaki paylaşımların için gerek duyduğun ilhamı bulmak, çok daha kaliteli içerikler üretmek istiyor ve bunu nasıl yapacağını bilemiyorsan, sana harika bir haberimiz var!

Bugün senin gibi düşünen binlerce güzellik tutkununa L’Oréal ContentPro’dan bahsetmek istiyoruz. 10 Ocak’ta açılış partisine de katıldığımız, L’Oréal Türkiye’nin bu yepyeni platformu hakkında merak ettiğin tüm soruların cevaplarını bu yazıda bulacaksın!

L’Oréal ContentPro Nedir?
L’Oréal Türkiye’nin yepyeni platformu L’Oréal Content Pro; güzellik merakını geniş kitleler ile paylaşmak isteyip, nereden ve nasıl başlaması gerektiğine bir türlü karar veremeyenlerin buluşacağı bir platform olarak Ocak ayında tüm güzellik tutkunlarına kapılarını açtı.

L'Oréal Türkiye'nin tüm dijital içeriklerini tek bir çatı altında toplayan Content Pro, fiziki olarak da tüm yeni yeteneklere birçok alanda imkân ve destek sunmayı hedefliyor. Yaratıcılıklarını ve ürettikleri içerikleri çok beğendiğimiz influencerlar ile birlikte çalışma ve onlardan doğru ve kaliteli içeriğin nasıl üretilebileceğini öğrenme imkanı gerçekten çok cazip. 

L’Oréal’in gücü ve güzellik sektöründeki bilgisi ile hayata geçirilen Content Pro ekibinde şimdiden gördüğümüz ve bizi heyecanlandıran Cansu Akın, Alp Kavasoğlu, Cansu Dengey ve Ece Targıt gibi isimlere her gün yenileri eklenmeye devam ediyor! L’Oréal ContentPro’nun ayrıcalıklı dünyasına katıldığında seni neler bekliyor merak ediyorsun değil mi?

Katıldıktan sonrası, tamamen senin beceri ve yeteneklerine bağlı, ancak vaad edilenler de bir o kadar heyecan verici: Büyük markalarla çalışma, yeteneğini kanıtlama, en son çıkan ürünleri ilk kez deneme, alanında uzman kişilerden eğitimler alma ve profesyonellerle çekim yapma fırsatına sahip olabiliyorsun.

Aynı zamanda L’Oréal ContentPro, hepimizin takip ettiği blogger'ları, vlogger'ları, makyaj ve saç sanatçılarını bir araya getirmeyi, influencer olma yolunda ilerleyen yeni isimleri de keşfedip bu isimlerle ilişki kurmayı amaçlıyor.

Belki de bugüne kadar sen de içerik konusunda aşama kaydetmiş ve hali hazırda yaratıcı içerikler üretiyor olabilir ama bugüne kadar L'Oréal Türkiye ile birlikte çalışma fırsatı bulamamış olabilirsin, işte bu kapılar sana Content Pro ile açılıyor!

O şanslı kişilerden bir tanesi de neden sen olmayasın?Kimler Katılmalı?

Öncelikle sen kesinlikle katılmalısın :) Projeyi anlatırken, ilgilenen arkadaşlarına ise aşağıdaki soruları sorabilirsin:

  • Güzellik dünyasını yakından takip ediyor musun?
  • Arkadaş gruplarında güzellik gurusu olarak görülüyor musun?
  • Yaptığın ürün deneme ve önerilerinle etrafındakileri veya takipçilerini etkiliyor musun? 
  • Kendinde henüz paylaşacak cesareti bulamamış olsan bile evde kendi kendine yaptığın makyajlar ile doğru zamanı beklediğini mi düşünüyorsun? 

Bu sorulardan en az 1 tanesine yanıtı "evet" olan arkadaşlarını da tüm bu yeteneklerini daha geniş kitlelerle buluştumak için seninle birlikte L’Oréal ContentPro'ya bekliyoruz!

Bu Büyülü Dünyaya Nasıl Adım Atabilirsin?

İşte geldik en önemli soruya? Bu heyecan verici dünyaya nasıl adım atman gerektiğini merak ediyorsun değil mi? O zaman aşağıdaki adımları takip et!


via GIPHY


İlk önce L’Oréal ContentPro’da kaydını oluşturmalısın. Bunun için de www.lorealcontentpro.com adresine tıklayıp kayıt olabilirsin.


via GIPHY


Kayıt olduktan sonra sana uygun olduğunu düşündüğün projeye katılabilirsin.


via GIPHY


İçerik oluşturmaya başlamadan önce ihtiyacın olan bilgiler ve ne yapman gerektiği sana L'Oréal ContentPro tarafından ulaştırılır. Verilen ön bilgiler doğrultusunda içeriğini oluştur ve oluşturduğun içeriği sisteme yükle.

Gönderdiğin içerik onaylandıktan sonra da izleyicilerle buluşacaksın! Hazır mısın?


via GIPHY


Yarattığın her içerik onaylandığında puanlar toplayacak ve yeterli puana ulaştığında da ContentPro’nun ayrıcalık dünyası sana kapılarını açacak!

Ne gibi mi? Bir kez daha söyleyelim öyleyse: Yeni ürünleri ilk kez denemek, cilt uzmanlığı ve makyaj dersleri almak, saç sanatçıları ve fenomenler ile workshoplara katılmak, lider markalarla çalışma fırsatı yakalamak, kamera önü eğitimleri almak gibi muhteşem ayrıcalıklar...

Artık tüm detaylarını öğrendiğine göre; tek yapman gereken kendine inanmak ve L’Oréal ContentPro’ya hemen üye olmak! 

Bu arada @lorealcontentpro Instagram hesabını ve L'Oréal ContentPro Facebook sayfasını takip etmeyi sakın unutma!