loader

Güzellik eğilimleri: Beyaz ve ince

Favoriye Ekle
Güzellik eğilimleri: Beyaz ve ince
Bu sezon hayatımızda büyük yer edinmeye başlayan geometrik akımı, minimalizmi ve pop renkleri kucaklıyoruz! Hem masumiyet, hem sadelik hem de çekiciliği aynı anda temsil edebilme özelliği olan beyazı, makyajda ağırlıklı olarak kullanmak için sabırsızlanıyoruz. Sen de bizim gibi düşünüyorsan yazımızı çok seveceksin.

Sıra Sende!

Birinci adım:

Bu makyajın temel öğesi olan beyaz kalem, gözleri büyütmek ve bakışlara aydınlık katmak için ideal. Kalemi öncelikle alt kirpik diplerinin iç kısmına uygula. Sonrasında göz kapaklarına pastel ve pop renklerde bir far uygulayabilir veya tercihine göre, kontrast yaratmak istersen, siyah göz kalemini göz kapaklarına uygulayıp daha sonra rengi dağıtabilirsin.

İkinci adım:

Beyaz kalem işte tam bu adımda harikalar yaratmak için hazırda bekliyor! Göz kapaklarına eyeliner uygular gibi, beyaz göz kalemini uygula. Bizce sonuca bayılacaksın. Farla veya far olmadan, beyaz kalem yeni klasiklerden olma yolunda.

Üçüncü adım:

Beyaz far da kaleme eşlik ediyor. Bakışlara ekstra aydınlık katmak ve daha canlı görünmek için, farı göz pınarlarının kenarlarına ufak bir dokunuşla uygula. Bu uygulamayla, yaz aylarında bronzlaşmış tenin ile mükemmel görüneceksin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön