loader

Güzellik ipuçları: Ayrılığı avantaja çevir

Favoriye Ekle
Güzellik ipuçları: Ayrılığı avantaja çevir

Yazın başından beri ayrılık haberlerini duymaya başladık. Severek izlediğimiz Hollywood ünlüleri birer birer ayrılıklar yaşıyor. Yıldızların üzerinde kara bulutların gezdiğini kim inkar edebilir!

Üzücü olsa da ayrılıkların aynı zamanda avantajlı dönemler olduğunu moda ve makyaj trendleri ile sana göstermeye hazırız. Bize inanmıyor musun? Okumaya devam et!

Saç...

Saçlardaki detoks trendini denemek için bu zamandan daha iyisini düşünemiyoruz bile. Saçlarını daha az ısı ile şekillendirerek, bol bol bakım yaparak kendini topalamasına yardımcı olmaya ne dersin?

Ayrılık sonrası kadınların genellikle saçlarında radikal değişimlere yöneldiği söylenir. O zaman Eylül ayının trendi kare kesimi denemek için harika bir zamanlama! Saç uçların da yenilikten nasibini alacak.

Makyaj...

Ayrılık sonrası en bakımsız halinle, çikolata kutusuna gömülüp romantik filmler izlemekten vazgeçmelisin. Bunun yerine en seksi kıyafetini giy, en havalı makyajını yap, en eğlenceli arkadaşlarınla muhteşem bir gece organize et. Peki hangi makyaj stili daha iyi hissetmeni sağlayacak? Bize kalırsa en gösterişli makyajları denemek için bundan daha iyi bir zaman yok. Kırmızı ruj mu? Evet lütfen. Dumanlı bakışları mı? Neden olmasın!

Cilt bakımı...

Ayrılıklar baştan aşağı yenilenmek için harika bir fırsat olabilir. Cilt bakım rutinine düzenli olarak uy ve cilt bakım maskelerine yatırım yap. Gece uyumadan önce makyajını temizlemek için de artık bol bol vaktin var.

Tırnaklara gelince, kendini bir manikür ve pedikür seansı ile şımartmak için daha iyi bir zaman düşünemiyoruz.

Artık eskisinden çok daha göz alıcı ve bakımlısın. Dünyaya dönmeye hazır mısın?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön