loader

Güzellik ipucu: Kusuruz kontur uygulamasının 3 kolay yolu

Favoriye Ekle

Kusursuz bir cilt hepimizin hayalidir. Cildinde oluşan problemleri makyajla kapatmaya çalıştığında, bazen daha da vurguluyor olabilir misin? Makyaj yaparken, neleri ön plana çıkaracağını, neleri saklaman gerektiğini öğrenmek istiyorsan, bu yazı tam sana göre!

Konturla

L'Oréal Paris güzellik elçilerinden Jennifer Lopez 'in sürekli kullandığı bu teknik yüz hatlarını vurgulamana yardımcı oluyor ve inceltiyor. Sen de bu görüntüyü yakalamak istiyorsan, fondöteninden 2-3 ton daha koyu tonlarda farklı bir fondöten ile kontur uygulayabilirsin. Fondötenini, elmacık kemiğinin altına, çene bitişine ve şakaklarına uygula. Cilt tonuna uygun bir pudrayla makyajını sabitleyebilirsin.

Cildini aydınlat

Aydınlatıcı, makyajın en önemli yıldızlarından! Aydınlatıcı ile cildinde vurgulamak istediğin yeri ön plana çıkarabilir, makyajına saten bir bitiş verebilirsin. Eğer çekici dudaklara sahip olmak istiyorsan, aydınlatıcını, rujundan önce üst dudağına uygula ve sonucu gör!

Bronzlaş

Bronz ten herkese çok yakışıyor! Tatile gidemediysen üzülme, bronzer kullanarak da plajdan yeni gelmiş gibi bir görüntü yaratabilirsin. İhtiyacın olan tek şey, ışıltılı bir bronzer almak. Köşeli bir allık fırçası ile kontur yaptığın bölgenin tam üzerine bronzerı uygula ve sonucu gör!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön