loader

Güzellik rehberi: 'Cat eye' göz makyajını tersine çevir!

Favoriye Ekle
Güzellik rehberi: 'Cat eye' göz makyajını tersine çevir!

Makyajla ilgili en eğlenceli şeylerden biri de dilediğimiz kadar yaratıcı olabilmemiz. Sınırsız düşünmeyi ve trendleri baş aşağı çevirmeyi seviyoruz; makyaj da bize bu konuda izin veriyor. 'Cat eye' göz makyajını kim sevmez ki; bizse acaba bu klasik makyaja biraz eğlence katabilir miyiz diye merak ettik ve işte sonuç!

İÇ AÇI

Herkes tarafından beğenilen güzellik trendini biraz hareketlendirmek için harika bir yöntem bulduk! Konsept çok basit, ama ilk önce, 'cat eye' makyajı ile ilgili önceden öğrendiğin her şeyi unut. Yeni yöntemle gözlerinin içinden dışına doğru düzgün bir çizgi çekeceğiz. İlginç, grafik, eğlenceli VE üstelik bonusu da var: bu yöntemle gözlerini olduğundan büyük gösterebilirsin!

SIRA SENDE

Likit eyelinerını bir kenara bırak ve bunun yerine yumuşak uçlu bir göz kaleminden yardım al. Gözlerinin dış köşesinden yatay bir çizgi çekerek işe koyul. Çizgiyi gözlerinin iç köşesine doğru devam ettir ve sona doğru çizgiyi hafif aşağıya doğru yönlendir.

Editörün önerisi:

İçinden gelen eyelinerı yukarı doğru çekme dürtüsüne engel ol, onu da başka bir gün deneriz! Makyajının çok grafik veya sert görünmesini önlemek için biraz dağıtmayı da unutma.

Son olarak, 'nude' bir göz farı ve birkaç kat maskara ile makyajını tamamla.

Son derece havalı görünüyor olmalısın!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön