loader

Güzellik rehberi: Fondötensiz - kusursuz ten makyajı

Favoriye Ekle
Güzellik rehberi: Fondötensiz - kusursuz ten makyajı_1

Bu sezon 'makyaj yapmadım' izlenimi veren makyaj trendi en güçlü trend akımı. Nude güzellik akımına kendini kaptıran bizlerde, tenimizin en mükemmel görünümüne kavuşması için sabırsızlanıyoruz. Minimum makyajla harikalar yaratmak için rehberimize bir göz at!

Cilt bakımı

Kusursuz cilt görünümünün ilk adımı günlük cilt bakım rutinine sadık kalmaktan geçiyor. En önemli aşama ise temizleme aşaması.

Makyajını ise uyumadan çıkarmayı unutma

.

Nem desteği

Cilt temizliği tamam, sıra nemlendirmede. Sabah ve akşam mutlaka cildine nem desteği sağlayacak bir nemlendiriciyi tenine uygula. Makyaj öncesi ise

BB kremle

hem ten görünümü mükemmelleştirebilir, hem nem desteği ve güneş koruması sağlayabilirsin.

Blur etkisi

Fotoğraf filtresi etkisi yakalayabilmek için, blur teknolojisine güveniyoruz. Bu transparan ürünü, cilt kusurlarının ön planda olduğu bölgelere (özellikle, T bölgesine) uygula ve gözenek görünümünün gözden kaybolmasına şahit ol!

Aydınlatıcı dokunuş

Işık oyunlarından yardım alarak cilt kusurlarını arka plana atabilirsin. Işığı yansıtan kapatıcını göz altlarına uygulayarak, koyu halka görünümünün önüne geç. Daha fazla belirginlik için eyelinerını burun kemiğine, dudak üstüne ve elmacık kemiklerinin üst kısmına uygulayabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler