loader

Güzellik rehberi: Işıltılı eyeliner

Favoriye Ekle

Işıltılı göz makyajları bu sonbahar/kış sezonunun makyaj modasına damgasını vurdu. Sen de ışıltılı eyelinerını sihirli değnek gibi kullanarak, büyüleyici ışıltılı kedi gözlerine kavuşabilirsin! Gözlerine pırıltı katmak istiyorsan can alıcı önerilerimize kulak vermelisin.

Uygulama

Işıltının bütün gece göz kapaklarında seninle kalacağından emin olmak için uygulamaya göz farı ile astar yaparak başla. Daha sonra, sıvı bir eyeliner ile üst kirpiklerin boyunca kalın bir kedi gözü makyajı uygula. Sıvı eyeliner ışıltı için çok güzel bir zemin hazırlar. Eyelinerın %100 kuruduğundan emin olunca, ince bir fırça ile istediğin bir ışıltılı göz farını kedi gözü boyunca uygula.

Hangi renk?

Mavi göze mavi renk! Şaşırmış olabilirsin ama eminiz ve son kararımız. Eğer güzel mavi gözlerin varsa, harika bir ışıltılı mavi kedi gözü uygulamaman için hiçbir neden yok. Fakat ille de aynı tonu tutturmaya çalışmai neden renklerin kontrastıyla oynayıp seçimini koyu mavi veya neon eyeliner denemeyesin ki? Işıltılı neon bu sezonun yükselen trendi, sakın kaçırma!

Ve tabii ki tüm göz renkleri için hiç değişmeyen favori her zaman siyah! İnce uygulanmış ışıltılı bir siyah gerçek bir ışık oyunu etkisi yaratır. Bir başka harika fikir de siyah kedi gözü makyajının üzerine altın veya gümüş pırıltılar uygulamak. Çıkan sonuca bayılacaksın.
Işıldamaya hazır mısın?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön