loader

Güzellik rehberi: Mat ve belirgin göz makyajının sırrı

Favoriye Ekle
Güzellik rehberi: Mat ve belirgin göz makyajının sırrı

Kadınlar ne mi ister? Açıklıyoruz, her kadın bakışları daha iddialı gözüksün ister, ama bunu yaparken de çok fazla ürün kullanmamak ve zaman harcamamak ister. Sen de eğer bu çoğunluğa dahilsen, sana iyi bir haberimiz var. Aradığın cevabı bulduk: Superliner göz kalemi!

SIRA SENDE

İstediğin göz makyajını kolaylıkla uygulayabilmen için sana basit bir rehber hazırladık.

Birinci adım:

Uygulamaya alt kirpik çizgisinden başlayacağız. Gözünün dış köşesinden içe doğru ince bir çizgi çek. Bunu yaparken uygulamayı kirpik çizgine olabildiğince yakın yaptığından emin ol.

İkinci adım:

Sıra üst kirpik çizgisinde. İnce bir uygulama istiyoruz, bunun için yine kirpik çizgine son derece yakın bir uygulama yapmalısın. Göz kalemini çekmeye gözünün dış köşesinden başla ve içe doğru devam ettir. Superliner kaleminin arkasındaki aparatla ucunu sivrileştirebilirsin. Bu daha ince ve kontrollü bir uygulama sağlayacak.

Üçüncü adım:

Şimdi çektiğimiz bu iki çizgiyi gözünün dış köşesinde birleştirmelisin. Daha belirgin bakışlar elde etmene saniyeler kaldı.

Editörün önerisi:

Kuyruklu bir eyeliner izlenimi vermek istesen Superliner Gel Intenza ile birleştirdiğin çizgiyi kolaylıkla uzatmayı deneyebilirsin.

Dördüncü adım:

Yoğun ve mat makyajını alt ve üst kirpiklerine iki kat maskara sürerek tamamla.

Dramatik bakışların artık hazır!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön