loader

Güzellik rehberi: Bronz ışıltılarla parılda

Favoriye Ekle
Güzellik rehberi: Bronz ışıltılarla parılda

Hepimizin makyajdan beklentileri aynı: Sağlıkla parlayan dengeli renkte bir cilt elde etmek bunu yaparken de doğallığı maksimumda tutmak! İşin içine biraz ışıltı da kattık mı bizden güzeli yok!

Böyle bir cilt senin de hayal ettiğinse sana harika bir ten makyajı rehberi hazırladık! Keyfini çıkar.

SIRA SENDE

Birinci adım

Anında doğal bir bronzluk yakalamak için L'Oréal Paris Eau De Soleil'i cildine uygulayarak başla. Uygulamadan önce ürünü iyice çalkalamayı unutma. Çalkalama işleminden sonra doğal sonuçlar için ürünü az miktar da elinin üzerine al ve buradan alarak tüm yüzüne iyice uygula, boynunu ve göğsünü de unutma. Herhangi bir renk dengesizliğinden kaçınmak için bu işlemin ardından temiz bir makyaj süngerini yüzünde gezdirebilirsin.

Editörün önerisi: Eau De Soleil'i yalnızca yanaklarına uygulayarak da kontör etkisi yaratabilirsin. Bu işlemi yaparken doğal bir etki yaratmak için uygulamayı parmak dokunuşlarınla yapmayı unutma. Ardından dengeli bir görünüm için allık fırçasını üzerinde gezdir.

İkinci adım

L'Oréal Paris Glam Bronze Due Powder yardımıyla yüz şekillerini ön plana çıkarıp, aydınlatmak istediğin kısımları aydınlatabilirsin. Fırça kullanmanın yüzüne aşırı pudra uygulamanı önlemeye yardımcı olacağını aklında bulundur. Elmacık kemiklerini Due Powder'ın koyu tonuyla ön plana çıkar ve ten makyajın hazır.

Yaz yaklaşırken bronz ışıltımızda yanımızda olacak, harika!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön