loader

Güzellik rehberi: Yeni işe başlayanlar için güzellik önerileri

Favoriye Ekle
Güzellik rehberi: Yeni işe başlayanlar için güzellik önerileri

Yeni iş heyecanı, bazen streslenmene neden olabilir. İyi bir izlenim bırakmak için, en iyi halini takınır, gün boyu gülümser ve sürekli meşgul görünmeye çalışırsın. Tabii görünümün de bir o kadar önemli! İşte ilk günün, özgüvenini, profesyonelliğini ve mükemmelliğini konuşturmalı! Peki bunu nasıl başaracaksın? Senin için hazırladığımız fört güzellik önerisini takip et.

1. Minimal makyaj stillerini tercih et

İş yerin (özellikle de ilk günün) iddialı makyaj stilleri için uygun bir yer değil.Bazı işler, neon kedi gözü makyajlarını ya da fuşya rujları kaldırabilse de, seni özellikle de ilk iş gününde böyle bir makyaj stiline yönlendiremeyiz. Natürel makyaj, o gün için ihtiyacın olan tek şey: mat fondöten, açık kahve göz farı, kirpikleri uzun gösteren bir maskara ve şeftali tonlarındaki allıkla harikalar yaratacaksın.

2. Kabarık saçlardan uzak dur

Kabarık saçları sevsek de ilk iş gününde krepe fırçanı bir kenara bırak. Daha minimal bir saç stili için iri dalgalar ya da düz saçlara yönel. Ekstra parlaklık içinse saç uçlarına saç bakım yağı uygulamayı dene.

3. Maniküre yönel

Tırnakların senin hakkında çok fazla şey anlatıyor, üstelik insanlar tırnaklarını fark etmiyor sansan da, aslında fark ediyorlar! Bakımlı ellerinle patronuna ne kadar tatlı bir çalışan olduğunu göster. Nude tonlardan yardım alabilirsin.

4. Güzel kok

"Harika kokan yeni kız" olarak ün salmak ister misin? İlk iş gününde gül bahçesi gibi kokarak harika bir izlenim bırak. Çiçeksi tonlarda bir koku seç, ve parfümünün ağır olmamasına özen göster.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön