loader

Güzellik Terapisi: Baştan Sona Yenilenmenin Adımları

Favoriye Ekle

Makyaj yapmayı ne kadar sevdiğini ve özlediğini biliyoruz! Bazı günler hiç bir sebep olmasa da baştan sonra iddialı bir makyaj yapıp yenilenmek,kendini harika hissetmek istersin. İşte o gibi günlerde kullanabileceğin seni baştan aşağı değiştirecek makyaj önerileri ile karşındayız!

Seni daha farklı, iddialı ve hepsinden önemlisi daha yenilenmiş gösterecek, terapi gibi makyaj önerilerini takip ederek makyaj stilinde değişikliğe gidebilirsin. Yeni makyaj ürünleri ve yepyeni makyaj adımlarını takip ederek güzellik terapisine başlayabilirsin.

Tazelenmiş cilt görünümü

Tazelenmiş cilt görünümü

Yeni makyaj trendlerinde artık daha aydınlık, taze ve yenilenmiş görünen ten makyajları karşımıza çıkıyor. Mat ve donuk makyaj stillerini şimdilik bir kenara bırak ve aydınlık ten makyajının keyfini çıkar. Maybelline New York Affinitone Fondöten, formülündeki Hyaluronik asit ve vitamin E sayesinde cildini besleyerek daha aydınlık ve nemli görünmesine yardımcı oluyor.

Cildinle mükemmel bir uyum sağlayarak gözenek görünümünü ortadan kaldıran Affinitone fondöteni ilk kullandığın andan itibaren cildinin canlandığını fark edeceksin. Yüzündeki minik pürüzleri ve izleri gizleyen Maybelline fondöten, ten makyajına aydınlık ve tazelenmiş görünüm kazandırıyor.

Ten makyajını tamamlamak için Maybelline New York Instant Anti Age Eraser Kapatıcı’nın gücünden faydalanabilirsin. Formülündeki Goji Berry sayesinde göz çevresindeki yorgunluk görünümü silen ve daha tazelenmiş görünmeni sağlayacak bu kapatıcıyla hayalindeki görünüme kavuşacağına eminiz. Instant Anti Age Eraser Kapatıcı’yı göz çevresine uygula ve sünger başlığını kullanarak tampon hareketlerle yay. Pudra ile sabitleme gerektirmeyen bu kapatıcı, saniyeler içinde göz çevresinde sabitlenecek.

Kirpiklerini limitsiz uzat

Kirpiklerini limitsiz uzat

Klasik maskaraların kirpik uzatma etkisi artık senin için yeterli olmuyorsa kirpiklerini limitsiz uzatmanın formülünü senin için açıklıyoruz. Amerika'da güzellik marketlerine geldiği günden itibaren 4 kere stoklarının bittiği Maybelline New York Sky High Maskara kirpiklerine limitsiz uzunluk ve hacim etkisi kazandırıyor. Maybelline ikonik maskara, esnek silikon fırçası sayesinde alt kirpiklerin de dahil olmak üzere bütün kirpiklerine ulaşabiliyor ve gün boyu limitsiz uzunluk sağlıyor.

Göz makyajının devamının nasıl olacağını merak ediyorsan, yenilenmek için bugün far, eyeliner, göz kalemi gibi bir makyaj malzemelerini bir kenara bırakmalısın. Maybelline Sky High Maskara, kirpiklerini gökyüzüne kadar uzatarak göz makyajının dikkat çekmesi için yeterli!

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Ten makyajını renklendir

Ten makyajını renklendir

Ten makyajının yenilenmesi ve daha taze görünmesi için kontür makyajı yerine bronzer ile yüzünü şekillendirmelisin. Maybelline New York City Bronzer ile yüzünü boyutlandırmak, cildinin daha taze görünmesini sağlar. City Bronzer'ın mat bitişi cildinde doğal bir görünüm sağlar, kontür makyajının yarattığı ağırlığı yumuşatır.

Yüzünü boyutlandırdıktan sonra sıra geldi renklendirmeye... Makyajın en keyifli zamanı bize göre allık sürmek! Maybelline New York Cheek Heat, allık uygulamasını çok daha kolay bir hale getiriyor. Kremsi ve yumuşak yapısı sayesinde likit allığını parmağınla çok rahat bir şekilde yayabilirsin. Bu görünüm taze ve sağlıklı ten makyajın için ideal olacak! Maybelline allıkların 20 numaralı Rose Flush ve ve 10 numaralı Pink Scorch renkleri bugünkü makyajın için en uygun renkler! Allığını birkaç damla yanağına uygula ve parmağınla saç diplerine doğru hafifçe yay.

Editörün önerisi: Aydınlık ten makyajı aydınlatıcı sürmeden olmaz! Makyajının daha belirgin ve ışıl ışıl görünmesi için en iyi aydınlatıcılardan olan Maybelline New York Chrome Extreme kullanabilirsin. İçten gelen ışıltı sağlamak ve en doğal şekilde makyajını aydınlatmak için daha iyi bir makyaj malzemesi düşünemiyoruz.

Daha dolgun dudaklar

Daha dolgun dudaklar

Nemli dudaklarınla daha genç ve yenilenmiş görüneceksin. Klasik dudak makyajın yerine bugün daha ışıltılı görünümleri seçmelisin. Maybelline New York Lifter Gloss içeriğindeki hyaluronik asit sayesinde dudaklarına ekstra dolgunluk kazandırıyor ve çekici görünmene yardımcı oluyor. Şeffaf parlatıcını dilersen tek başına veya rujunun üzerine uygulayabilirsin. Gün boyu kalıcılığını koruyan bu parlatıcıyı çantandan çıkarmak istemeyeceksin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler